PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jacek Sanek, Park Avenue: Chcemy "wejść w skórę" najemcy

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 23 lut 2018 08:38

Jacek Sanek, Park Avenue: Chcemy "wejść w skórę" najemcy Jacek Sanek, członek zarządu Park Avenue

Większość deweloperów stawia na skalę, my liczymy na mniejsze podmioty. Chcemy, aby nasi najemcy czuli się ważni i rozpoznawalni - nie ginęli w tłumie - mówi Jacek Sanek, członek zarządu Park Avenue.

REKLAMA

Park Avenue ma za sobą, ale i przed sobą pracowite miesiące budowy i komercjalizacji...

Jacek Sanek, członek zarządu Park Avenue: To prawda. W drugiej połowie 2017 roku osiągnęliśmy planowany etap ukończenia konstrukcji budynku, teraz przyszła pora na kolejne kroki. Mimo że cała powierzchnia komercyjna oraz duża część powierzchni biurowej została wynajęta, nie zwalniamy tempa i koncentrujemy się na poszukiwaniach kolejnych najemców. Realizowany zgodnie z planem harmonogram prac budowlanych potwierdza, iż otrzymanie pozwolenia na użytkowanie nastąpi w połowie roku, a pierwsi najemcy zostaną powitani w biurowcu już w IV kwartale bieżącego roku.

Biurowiec Park Avenue to - jak Państwo zapewniacie - inwestycja o niekorporacyjnym charakterze. Jak taki charakter uzyskać?

Podczas tworzenia koncepcji biznesowej skupiliśmy się na małych i średnich przedsiębiorstwach. Oferując biura liczące min. 150 mkw. chcemy wypełnić niszę w dostępnych powierzchniach biurowych. I to celowe działania. Obserwujemy intensywny rozwój mniejszych firm, które również potrzebują nowoczesnych i eleganckich biur w prestiżowej lokalizacji jak centrum Warszawy.

Nie ma dla nich miejsca?

Większość deweloperów stawia na skalę, a my dbamy o mniejsze podmioty. Sami nie możemy się nazwać dużą korporacją, dlatego - znając nasze potrzeby - jest nam łatwiej „wejść w skórę” potencjalnego najemcy. Wierzymy, że mniejsze podmioty, często specjalizujące się w konkretnych dziedzinach, będą odgrywać coraz to większe znaczenie na rynku.

Jakie małe firmy decydują się na wynajem powierzchni w nowoczesnym biurowcu?

Firmy przede wszystkim stawiające na powierzchnie biurowe dopasowane do ich potrzeb oraz te, które chcą się szczycić prestiżową lokalizacją w centrum Warszawy. Mała, ale uszyta na miarę, powierzchnia, prestiżowa lokalizacja, zaawansowane technologie a także dostęp do środowiska naturalnego – to są aspekty niezwykle istotne w dzisiejszych czasach.

Czy projekty skierowane do mniejszych firm wymagają innego podejścia do inwestycji?

Przede wszystkim staramy się słuchać najemców – ważne są dla nas ich potrzeby. Podczas przygotowywania projektu biura, wspólnie z naszym biurem architektonicznym tworzymy dopasowane do potrzeb mniejszych firm przestrzenie biurowe. Stawiamy na wysokiej jakości materiały wykończeniowe, zapewniamy oszczędność w utrzymaniu powierzchni biurowych, zapewniamy najnowsze rozwiązania technologiczne, jednocześnie dając dostęp do natury.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA