PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jak naprawić miasta? RICS szuka pomysłów

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 17 sty 2018 11:33

Jak naprawić miasta? RICS szuka pomysłów Fot. pixabay

Każdego tygodnia trzy miliony ludzi przenosi się do miast stanowiąc coraz większe obciążenie dla infrastruktury miejskiej i usług. Wielu mieszkańców mieszka dzisiaj w slumsach lub niszczejących budynkach; inni zmuszeni są znosić słabej jakości powietrze i sieć połączeń komunikacyjnych. RICS ogłasza globalny konkurs mający na celu wyłonienie innowacyjnych rozwiązań kluczowych problemów, z którymi borykają się rozwijające się miasta na świecie. Z nagrodą w wysokości 56 tys. EUR dla głównego zwycięzcy, zgłaszane w konkursie projekty powinny dostarczyć praktyczne, innowacyjne rozwiązania, które pomogą sprostać niektórym z kluczowych wyzwań.

REKLAMA

RICS, we współpracy z brytyjską Komisją Narodową ds. UNESCO i Stowarzyszeniem Uniwersytetów Wspólnoty Brytyjskiej, ogłasza konkurs Miasta w służbie przyszłości. Adresowany przede wszystkim do młodych ludzi, zachęca uczestników do przedstawienia nowych pomysłów na to, jak rozwiązać palące problemy miast w Europie i na całym świecie.

Osoby biorące udział w konkursie zostały poproszone o zaproponowanie rozwiązań problemów dotykających 24 globalne miasta, w tym Mediolan, Amsterdam i Budapeszt.

Uczestnicy proszeni są o zastanowienie się, w jaki sposób miasta mogą zmniejszyć przestrzeń parkingową i zapewnić więcej miejsca na tereny zielone lub tanie mieszkania, co mogą uczynić popularne miasta turystyczne aby zapewnić, że pozostaną atrakcyjnym miejscem do życia w przyszłości oraz w jaki sposób miasta, które przechodzą szybką rewitalizację, mogą zapewnić udział lokalnych społeczności w korzyściach płynących z szerokich wydatków na infrastrukturę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Workplace Solutions Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - RD BUD

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA