PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jak przygotować się do otworzenia nowego centrum usług dla biznesu? Odpowiedź podczas Property Forum

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 20 wrz 2017 12:29

Jak przygotować się do otworzenia nowego centrum usług dla biznesu? Odpowiedź podczas Property Forum Fot. fotolia

W Polsce, w 40 miastach funkcjonuje obecnie ponad 1000 centrów usług biznesowych, zatrudniających około 210 tys. pracowników. Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój branży można szacować, że w 2020 roku będzie tu zatrudnionych co najmniej 300 tys. osób.

REKLAMA

Najwięcej firm ma swoją siedzibę w Warszawie, ale w gronie liderów znajdują się również Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Łódź, Trójmiasto i mniejsze miasta, jak Rzeszów czy Lublin.

Korzystanie z nowoczesnych centrów usług jest coraz popularniejszym sposobem na zwiększanie efektywności procesów biznesowych na całym świecie. Nasz kraj staje się liderem swojego regionu pod względem atrakcyjności inwestycyjnej dla firm z branży BPO i SSC. Jednak uruchomienie nowego biura nie jest procesem prostym i wymaga szeregu działań.

Jak przygotować się do otworzenia nowego centrum usług dla biznesu? Jaką lokalizację wybrać i w jaki sposób zbudować wizerunek atrakcyjnego pracodawcy? Czym należy kierować się przy wyborze miejsca, aby zdobyć jak najlepszych pracowników? Jakie trendy rynkowe wpływają na rynek powierzchni biurowych w Polsce? Odpowiedzi na te pytania już podczas Property Forum w Warszawie, gdzie swoją premierę będzie miał przewodnik stworzony specjalnie z myślą o firmach z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Jego autorami są: Cushman & Wakefield i Hays.

W przewodniku znalazły się najlepsze znane praktyki rynkowe w zakresie przygotowywania i tworzenia nowych centrów usług, wyboru odpowiedniej lokalizacji, "employer-brandingu", retencji pracowników, a także aktualne trendy na rynku biurowym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA