PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jak zapewnić komfort i wydajność pracy w biurze

  • Autor: propertynews.pl
  • 12 paź 2017 10:05

Grupa Nowy Styl przeprowadziła badania na grupie prawie 2,5 tys. respondentów, które posłużyły do opracowania raportu, wskazującego główne potrzeby pracowników. Wnioskami z raportu, który zaprezentowany będzie jeszcze w październiku podzielił się z nami Marek Ozimek, menadżer regionu, Nowy Styl Group.

REKLAMA

Jednym z ważnych elementów, na który wskazywali respondenci jest kwestia akustyki w biurze. - Badania pokazały, że jesteśmy w stanie tracić w ciągu dnia pracy ok. pół godziny na próbę skupienia się. W skali roku, mając średnio 250 dni roboczych, otrzymujemy wynik 125 godzin. Z mojego punktu widzenia poprawa akustyki w biurze jest o tyle istotnym elementem, że zapewnia nie tylko komfort pracownikom, ale wpływa bezpośrednio na wzrost efektywności danego przedsiębiorstwa - mówi Marek Ozimek, menadżer regionu, Nowy Styl Group.

Jak dodaje, firma Nowy Styl Group wykorzystuje w projektach biurowych swoje doświadczenia zdobyte  przy realizacjach takich obiektów jak filharmonie, teatry czy stadiony. - W tych projektach wszystko zaczyna się od akustyki, więc to doświadczenie przenieśliśmy na część biurową, bo to bardzo istotne z punktu widzenia naszych klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA