PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jak zapewnić komfort i wydajność pracy w biurze

  • Autor: propertynews.pl
  • 12 paź 2017 10:05

Grupa Nowy Styl przeprowadziła badania na grupie prawie 2,5 tys. respondentów, które posłużyły do opracowania raportu, wskazującego główne potrzeby pracowników. Wnioskami z raportu, który zaprezentowany będzie jeszcze w październiku podzielił się z nami Marek Ozimek, menadżer regionu, Nowy Styl Group.

REKLAMA

Jednym z ważnych elementów, na który wskazywali respondenci jest kwestia akustyki w biurze. - Badania pokazały, że jesteśmy w stanie tracić w ciągu dnia pracy ok. pół godziny na próbę skupienia się. W skali roku, mając średnio 250 dni roboczych, otrzymujemy wynik 125 godzin. Z mojego punktu widzenia poprawa akustyki w biurze jest o tyle istotnym elementem, że zapewnia nie tylko komfort pracownikom, ale wpływa bezpośrednio na wzrost efektywności danego przedsiębiorstwa - mówi Marek Ozimek, menadżer regionu, Nowy Styl Group.

Jak dodaje, firma Nowy Styl Group wykorzystuje w projektach biurowych swoje doświadczenia zdobyte  przy realizacjach takich obiektów jak filharmonie, teatry czy stadiony. - W tych projektach wszystko zaczyna się od akustyki, więc to doświadczenie przenieśliśmy na część biurową, bo to bardzo istotne z punktu widzenia naszych klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA