PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jeden rynek, nowe inwestycje. Waryński odkrywa karty

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 28 gru 2016 12:53

Jeden rynek, nowe inwestycje. Waryński odkrywa karty Mirosław Łoziński, Prezes Zarządu, Waryński S.A. Grupa Holdingowa

Grupa Waryński realizuje zarówno projekty komercyjne, jak i mieszkaniowe. Jednak w nadchodzącym 2017 roku zamierza skoncentrować się głównie na jednym rynku.

REKLAMA

Ostatnie dwanaście miesięcy to intensywne działania Grupy Waryński w dwóch segmentach: mieszkaniowym i nieruchomości komercyjnych.

- Na początku 2016 r. postawiliśmy sobie dwa cele – sprawną budowę biurowca EQlibrium oraz jego komercjalizację. Co niezwykle istotne, oba z nich udało nam się zrealizować. Dzięki efektywnej współpracy z generalnym wykonawcą projektu – firmą Budimex, realizujemy wszelkie prace zgodnie z założonym, niezwykle napiętym harmonogramem budowy - mówi Mirosław Łoziński, prezes zarządu, Waryński S.A. Grupa Holdingowa. - Obecnie w budynku prowadzone są prace związane z przygotowywaniem poszczególnych powierzchni, a pierwsi najemcy wprowadzą się do biurowca EQlibrium już na początku stycznia. Z powodzeniem przeprowadziliśmy również proces komercjalizacji budynku. To dla nas wielki sukces, że już pod koniec listopada br., na miesiąc przed oddaniem EQlibrium do użytkowania, zamknęliśmy listę najemców powierzchni biurowej, co jest wynikiem niemal niespotykanym na rynku.

Zdaniem dewelopera, 2016 rok był okresem na rynku nieruchomości obfitującym w istotne wydarzenia, znaczne akwizycje czy też realizację dużych inwestycji. Co bardzo ważne, był to dobry rok zarówno dla sektora komercyjnego, jak i mieszkaniowego - i to właśnie na budowie mieszkań Waryński skoncentruje się w nadchodzącym roku.

- Mamy ambitne plany, które w zdecydowanej większości będą koncentrowały się na rynku mieszkaniowym. Jednak w przypadku pojawienia się konkretnego zapotrzebowania i doskonałej okazji inwestycyjnej, posiadamy niezbędne przygotowanie, aby rozpocząć realizację kolejnego projektu biurowego czy też zadebiutować w innym segmencie rynku komercyjnego - zapewnia Mirosław Łoziński.

Jak zaznacza prezes zarządu, przynależność do Mars Real Estate stwarza także szansę wykorzystania kompetencji w inwestycjach nieruchomościowych realizowanych przez grupę.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions Partner serwisu - Zinel

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA