PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jesteś inwestorem, deweloperem, architektem? Spotkajmy się na 4 Design Days!

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 lut 2016 13:50

Jesteś inwestorem, deweloperem, architektem? Spotkajmy się na 4 Design Days!

Budujesz hotele? Inwestujesz w galerie handlowe? Dbasz o wygląd i standard techniczny biur? Szukasz pomysłów i inspiracji? Poszukujesz kontaktów biznesowych? Musisz pojawić się na 4 Design Days!

REKLAMA

4 Design Days to spotkanie, które kręcić się będzie nie tylko wokół architektury i designu. Imprezami towarzyszącymi są branżowe konferencje: Property Forum Katowice i Housemarket Forum Silesia 2016. 

Kiedy?

11-12 luty 2016 roku. Startujemy o godz. 9. Kliknij i dowiedz się więcej

Pierwsze dwa dni to spotkanie najważniejszych ludzi w branży nieruchomości, architektury, designu i wyposażenia wnętrz. Sesje konferencyjne, debaty, prezentacje, liczne stoiska i ciekawe osoby - w skrócie: dla każdego coś interesującego.

13-14 luty to dni otwarte. Każdy może wejść i zobaczyć, co dziś liczy się w designie. Dla chętnych - duża strefa zakupowa z ofertą najważniejszych polskich (i nie tylko) firm i projektantów.

Gdzie?

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Nie sposób zabłądzić.

Jak się dostać?

Wejdź na stronę 4dd.pl i zarejestruj się. Dla obecnych posiadaczy konta w serwisach PTWP (czyli m.in. Propertynews.pl, Propertydesign.pl i Housemarket.pl) wystarczy zalogowanie. 

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY. Dla chętnych możliwe jest wykupienie dostępu PREMIUM, a w nim m.in. poczęstunek i wejściówka na wszystkie wydarzenia towarzyszące konferencji, w tym na gale i bankiety.

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawią ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski. Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez, w tym rozdanie nagród dla branży.

Temat i rozmach zobowiązują. Trudno rozmawiać o designie w szarym i nudnym otoczeniu. Dlatego chcemy zaprosić Państwa do miejsca niebanalnego, które swoją architekturą tchnęło nowe życie do centrum Katowic i stało się ikoną współczesnego designu – Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Do zobaczenia w Katowicach!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA