PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jeszcze więcej technologii w Warsaw Spire

  • Autor: propertynews.pl
  • 01 mar 2017 08:21

Jeszcze więcej technologii w Warsaw Spire Warsaw Spire

Nowoczesna technologia polskiej spółki Nanovo zasili system komunikacji budynkowej
w Warsaw Spire. Ponad 50 punktów cyfrowej dystrybucji treści, w tym interaktywne ekrany Samsung, emitować będą na bieżąco użyteczne dla najemców informacje - dane o pogodzie, ruchu na ulicach czy imprezach organizowanych w kompleksie.

REKLAMA

Ponad 50 najnowocześniejszych punktów cyfrowej dystrybucji treści pojawi się w trzech budynkach kompleksu Warsaw Spire. Dzięki nowoczesnej technologii zarządzania komunikacją i jej designem najemcy i goście budynków należących do Ghelamco zyskają bieżący dostęp do najbardziej potrzebnych informacji. Dowiedzą się, jakie usługi są dla nich dostępne na terenie kompleksu (gastronomia, biura, sale konferencyjne), a także jakie wydarzenia oferuje przestrzeń zewnętrzna, czyli plac Europejski i Art Walk. System pokaże również informacje o korkach, orientacyjnym czasie dojazdu na lotnisko czy pogodzie.

O unikalności systemu i jego technologii stanowi kontekstowość i zewnętrzne źródła danych. Prezentowane na ekranach treści zróżnicowane będą ze względu na miejsce emisji, czas, a nawet na porę dnia, miesiąca czy roku. Całość realizowana jest automatycznie. Dodatkowo – prezentowane animacje dopasowane są do indywidualnej specyfiki i estetyki każdego z obiektów.

Za technologię, jej wdrożenie, kontent i bieżące zarządzanie emisją treści odpowiedzialna jest polska spółka Nanovo. - To bardzo ważne, aby system pozostawał w symbiozie z architekturą, wtapiał się
w kulturę i puls miejsca. – mówi Dariusz Sobczak, CSO&COO Nanovo. – Dlatego projektując system wyszliśmy przede wszystkim od funkcji. Po wdrożeniu pozostawiamy dodatkową opcję jego dalszego rozwoju – pod względem wzbogacania katalogu treści, jak i różnych funkcjonalności. - w zależności od potrzeb użytkowników i przestrzeni całego kompleksu – dodaje Dariusz Sobczak.

Opracowany, wdrożony i zarządzany przez Nanovo system informacji budynkowej w Warsaw Spire może być wzbogacany o nowe elementy m.in. takie jak nawigacja czy treści reklamowe i oferty marketingowe, również sprofilowane indywidualnie. Na taką możliwość pozwala wykorzystanie beaconów (mikrokomputerów), urządzeń stanowiących element zainstalowanego właśnie systemu w całym kompleksie Warsaw Spire.

 Nanovo to młoda polska spółka technologiczna której specjalizacją jest integracja zaawansowanych rozwiązań w przestrzeni offline. Spółka koncentruje się na rozwoju technologii i usług z obszaru multimedia & digital signage. Nanovo kieruje swoje usługi do branż retail, , nieruchomości, horeca, public, transport. Rozwiązania Nanovo bazują na autorskim oprogramowaniu Signio, które  zostało zbudowane i jest rozwijane przez zespół technologiczny spółki. W skład systemów mogą wchodzić wyświetlacze elektroniczne, które prezentują takie treści jak informacje, reklamy i inne wiadomości  (np. komunikaty korporacyjne i marketingowe). Signio wykorzystane zostało m.in. we współpracy z takimi firmami jak operator telekomunikacyjny Play, salony perfumeryjne Sephora, sieć restauracji Dunkin' Donuts czy w zakładach produkcyjnych Procter&Gamble. Znajdujące się w ofercie Nanovo rozwiązania znalazły też zastosowanie w warszawskim biurze usług wspólnych Royal Bank of Scotland czy polskiej siedzibie Ernst & Young.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA