PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jeszcze więcej technologii w Warsaw Spire

  • Autor: propertynews.pl
  • 01 mar 2017 08:21

Jeszcze więcej technologii w Warsaw Spire Warsaw Spire

Nowoczesna technologia polskiej spółki Nanovo zasili system komunikacji budynkowej
w Warsaw Spire. Ponad 50 punktów cyfrowej dystrybucji treści, w tym interaktywne ekrany Samsung, emitować będą na bieżąco użyteczne dla najemców informacje - dane o pogodzie, ruchu na ulicach czy imprezach organizowanych w kompleksie.

REKLAMA

Ponad 50 najnowocześniejszych punktów cyfrowej dystrybucji treści pojawi się w trzech budynkach kompleksu Warsaw Spire. Dzięki nowoczesnej technologii zarządzania komunikacją i jej designem najemcy i goście budynków należących do Ghelamco zyskają bieżący dostęp do najbardziej potrzebnych informacji. Dowiedzą się, jakie usługi są dla nich dostępne na terenie kompleksu (gastronomia, biura, sale konferencyjne), a także jakie wydarzenia oferuje przestrzeń zewnętrzna, czyli plac Europejski i Art Walk. System pokaże również informacje o korkach, orientacyjnym czasie dojazdu na lotnisko czy pogodzie.

O unikalności systemu i jego technologii stanowi kontekstowość i zewnętrzne źródła danych. Prezentowane na ekranach treści zróżnicowane będą ze względu na miejsce emisji, czas, a nawet na porę dnia, miesiąca czy roku. Całość realizowana jest automatycznie. Dodatkowo – prezentowane animacje dopasowane są do indywidualnej specyfiki i estetyki każdego z obiektów.

Za technologię, jej wdrożenie, kontent i bieżące zarządzanie emisją treści odpowiedzialna jest polska spółka Nanovo. - To bardzo ważne, aby system pozostawał w symbiozie z architekturą, wtapiał się
w kulturę i puls miejsca. – mówi Dariusz Sobczak, CSO&COO Nanovo. – Dlatego projektując system wyszliśmy przede wszystkim od funkcji. Po wdrożeniu pozostawiamy dodatkową opcję jego dalszego rozwoju – pod względem wzbogacania katalogu treści, jak i różnych funkcjonalności. - w zależności od potrzeb użytkowników i przestrzeni całego kompleksu – dodaje Dariusz Sobczak.

Opracowany, wdrożony i zarządzany przez Nanovo system informacji budynkowej w Warsaw Spire może być wzbogacany o nowe elementy m.in. takie jak nawigacja czy treści reklamowe i oferty marketingowe, również sprofilowane indywidualnie. Na taką możliwość pozwala wykorzystanie beaconów (mikrokomputerów), urządzeń stanowiących element zainstalowanego właśnie systemu w całym kompleksie Warsaw Spire.

 Nanovo to młoda polska spółka technologiczna której specjalizacją jest integracja zaawansowanych rozwiązań w przestrzeni offline. Spółka koncentruje się na rozwoju technologii i usług z obszaru multimedia & digital signage. Nanovo kieruje swoje usługi do branż retail, , nieruchomości, horeca, public, transport. Rozwiązania Nanovo bazują na autorskim oprogramowaniu Signio, które  zostało zbudowane i jest rozwijane przez zespół technologiczny spółki. W skład systemów mogą wchodzić wyświetlacze elektroniczne, które prezentują takie treści jak informacje, reklamy i inne wiadomości  (np. komunikaty korporacyjne i marketingowe). Signio wykorzystane zostało m.in. we współpracy z takimi firmami jak operator telekomunikacyjny Play, salony perfumeryjne Sephora, sieć restauracji Dunkin' Donuts czy w zakładach produkcyjnych Procter&Gamble. Znajdujące się w ofercie Nanovo rozwiązania znalazły też zastosowanie w warszawskim biurze usług wspólnych Royal Bank of Scotland czy polskiej siedzibie Ernst & Young.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA