PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

JLL gospodarzem Warsaw Spire

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 sty 2016 16:09

JLL gospodarzem Warsaw Spire Warsaw Spire

JLL będzie nie tylko najemcą kompleksu Warsaw Spire. Z początkiem grudnia 2015 r. przejęła zarządzanie budynkami B i C wchodzącymi w skład warszawskiej inwestycji. Budynek wieżowy (A) zostanie przejęty w zarządzanie w kwietniu 2016.

REKLAMA

JLL będzie świadczyć pełne spektrum usług z obszaru zarządzania nieruchomościami – od sprawnego przejęcia opieki nad budynkiem, przez utrzymywanie jak najlepszych i efektywnych relacji z najemcami, po zastosowanie innowacyjnych narzędzi współpracy zarówno z firmami mającymi swoją siedzibę w obiekcie, jak i ze społecznością lokalną. JLL będzie również odpowiadać za nadzór nad kwestiami technicznymi, operacyjnymi, administracyjnymi i finansowymi w kompleksie.

Warsaw Spire to flagowa inwestycja Ghelamco, realizowana przy placu Europejskim, w bliskim sąsiedztwie ronda Daszyńskiego. 

Kompleks Warsaw Spire powstaje na Woli, w jednym z najdynamiczniej rozwijających się rejonów stolicy. Lokalizacja obiektu oferuje szeroki dostęp do środków komunikacji publicznej – II linii metra, tramwajów, autobusów oraz sieci miejskich rowerów. Projekt składa się z 220-metrowego budynku wieżowego oraz dwóch 55-metrowych budynków sąsiadujących i oferuje łącznie 109 000 mkw. powierzchni wyposażonej w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Pięciopoziomowy parking podziemny zapewni 1 200 miejsc postojowych do dyspozycji najemców i ich gości. Na parterach budynku C, na trzecim piętrze budynku wieżowego oraz w wolnostojących pawilonach działać będą restauracje i kawiarnie dostępne dla wszystkich mieszkańców miasta, dzięki czemu kompleks będzie żyć również długo po godzinach pracy.

Integralną częścią obiektu i wyróżnikiem Warsaw Spire jest sposób aranżacji otaczającej go przestrzeni – placu Europejskiego. Na blisko 1,5 ha powstaje prawdziwa oaza zieleni z instalacjami wodnymi, nowoczesnymi meblami miejskimi i pasażem przeznaczonym do wystawiania sztuki (Art Walk). 

- Warsaw Spire jest inwestycją wyjątkowego formatu. Projekt zdefiniował nowe biznesowe centrum w stolicy Polski. Przeobraził miejską przestrzeń, wnosząc w nią wartość dodaną. Odniósł komercyjny sukces, znajdując uznanie najbardziej wymagających firm i instytucji. Cieszymy się, że możemy powierzyć JLL zarządzanie naszą flagową nieruchomością i skorzystać z jej doświadczeń w zapewnieniu najwyższej jakości usług dla naszych najemców – komentuje Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

- Cieszymy się, że firma Ghelamco wybrała JLL jako zarządcę Warsaw Spire. Ten projekt to więcej niż nowoczesna powierzchnia biurowa, gdyż w odróżnieniu od innych stołecznych kompleksów biznesowych Warsaw Spire oferuje przestrzeń miejską, która będzie dostępna dla wszystkich mieszkańców stolicy. Warsaw Spire jest drugim wysokościowcem w Warszawie, jakim będzie zarządzać JLL. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie JLL przyczyni się do sukcesu tego przedsięwzięcia - dodaje Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL w Polsce.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA