PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

JLL: Sprzedaż Echo Investment transakcją numer jeden ostatniego roku

  • Autor: propertynews.pl
  • 28 wrz 2015 10:32

Patrząc na to, co wydarzyło się na polskim rynku nieruchomości w czasie ostatnich 12 miesięcy, można stwierdzić, że mieliśmy do czynienia z kontynuacją transakcji inwestycyjnych z lat poprzednich. Jednak na szczególną uwagę zasługuje transakcje sprzedaży pakietu w spółce giełdowej Echo Investment - podsumowuje Tomasz Trzósło, JLL.

REKLAMA

- Według mnie to transakcja numer jeden ostatniego roku, głównie ze względu na potwierdzenie silnego zainteresowania kapitałów globalnych polskim rynkiem nieruchomości. Transakcja ta zapowiada dobre wieści zarówno dla rynku inwestycyjnego, jak i rynku deweloperskiego oraz jego perspektyw w Polsce - uważa Tomasz Trzósło.

Jak wyjaśnia ekspert z JLL, na rynku biurowym  cały czas widać aktywność deweloperów zarówno w Warszawie, czy to na Mokotowie czy w centralnej części Warszawy, a także w miastach regionalnych. - Doszło tam do kilku ciekawych transakcji, jak choćby sprzedaż projektu Dominikański we Wrocławiu wybudowanego przez firmę Skanska. Ale najsilniej na rynku biurowym zaznaczają się nowo powstające inwestycje. W Warszawie – wieżowiec Q22 realizowany przez Echo Investment czy Warsaw Spire realizowany przez Ghelamco - mówi Tomasz Trzósło.

Podpisanie umów najmu z dużymi najemcami, jak Deloitte w Q22 czy Samsung w Warsaw Spire potwierdza zainteresowanie tymi projektami.

  • andrzej 2015-10-21 14:06:59
    Jeśli inwestorzy chcieliby znać całą prawdę o Echo, której nie znajdziecie w oficjalnych materiałach to polecam www.naszeblogi.pl. Bloger Terminator wywala kawę na ławę.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA