PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

JLL, Tétris i ABSL łączą siły. Będą wspierać sektor nowoczesnych usług dla biznesu

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 12 kwi 2018 16:18

JLL, Tétris i ABSL łączą siły. Będą wspierać sektor nowoczesnych usług dla biznesu Fot. Fotolia

JLL po raz kolejny została partnerem strategicznym ABSL. Współpraca będzie obejmować m.in. doradztwo w obszarze trendów dotyczących rynku nieruchomości biurowych w Polsce, analizy miejsca pracy oraz - wspólnie z firmą Tétris - aranżacji powierzchni biurowych.

REKLAMA

 

W ramach współpracy JLL będzie też promować organizację w kontaktach z partnerami zewnętrznymi, uczestniczyć w roli doradcy w zebraniach zarządu, konferencjach i spotkaniach przedstawicieli branży na terenie całej Polski, przedstawiać najnowsze badania oraz dostarczać analizy rynkowe do raportów ABSL dotyczących szeroko pojętego sektora, a także pomagać w ich promocji w kraju i zagranicą. Dodatkowo, JLL będzie wspierać ABSL poprzez przygotowanie analiz dotyczących strategii miejsca pracy i aranżacji biur. W tym ostatnim obszarze JLL będzie działać wspólnie z firmą Tétris.

- Sektor nowoczesnych usług dla biznesu to dziś najprężniej rozwijająca się gałąź gospodarki w naszym kraju. Wiele w tym zasługi ABSL, który od blisko dekady intensywnie działa na rzecz promowania potencjału inwestycyjnego Polski. Cieszymy się, że od początku bierzemy aktywny udział w pracach Związku, pomagając kluczowym inwestorom z tej branży w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych. W miarę jak cały sektor usług ewoluuje, zwiększają się także jego potrzeby. Co to oznacza? Pracodawcy kładą bardzo mocny akcent na kształtowanie przyjaznego i efektywnego miejsca pracy i rozumieją, że ich biura stają się wizytówkami firm. Dlatego w tym roku nasze partnerstwo zakłada również kompleksowe doradztwo związane ze środowiskiem pracy i usługami fit-out, w zakresie których członkowie ABSL będą mogli liczyć na silną ekspertyzę firmy Tétris - tłumaczy Tomasz Trzósło, dyrektor zarządzający JLL w Polsce.

- Cieszymy się, że JLL kolejny rok będzie wspierać ABSL swoją wiedzą, doświadczeniem czy analizami. Nieruchomości komercyjne, w tym przypadku biura - odgrywają bardzo istotną rolę w rozwoju nowoczesnych usług dla biznesu w naszym kraju - dostępność nowoczesnych powierzchni to dla inwestorów jedna z kluczowych przesłanek przy podejmowaniu decyzji o ulokowaniu w Polsce swojego centrum. Stąd tak duża rola doświadczenia i ekspertyz JLL, wzmocnionych w tym roku dodatkowo kompetencjami firmy Tétris - informuje Piotr Dziwok, prezes ABSL.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA