PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

JLL zadba o Nową Fabryczną

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 kwi 2017 16:40

JLL zadba o Nową Fabryczną

Międzynarodowa firma doradcza JLL została wybrana przez Skanska Property Poland na zarządcę budynku biurowego Nowa Fabryczna w Nowym Centrum Łodzi. Budynek zostanie przejęty w zarządzanie 30 czerwca tego roku.

REKLAMA

JLL będzie świadczyć pełne spektrum usług z obszaru zarządzania nieruchomościami – od sprawnego przejęcia opieki nad budynkiem, przez utrzymywanie jak najlepszych i efektywnych relacji z najemcami, po zastosowanie innowacyjnych narzędzi współpracy zarówno z firmami mającymi swoją siedzibę w obiekcie. JLL będzie również odpowiadać za nadzór nad kwestiami technicznymi, operacyjnymi, administracyjnymi i finansowymi w budynku.

Nowa Fabryczna to druga po Green Horizon inwestycja biurowa Skanska Property Poland w Łodzi, a jednocześnie pierwszy z dwóch (obok planowanej Bramy Miasta) projektów na terenie Nowego Centrum Łodzi – obszaru, na którym realizowany jest spektakularny na skalę Europy Środkowej projekt urbanistyczny, który przypisując starej części miasta nowe funkcje, łączy biznes, handel, kulturę oraz transport. Budynek Nowa Fabryczna, usytuowany na skrzyżowaniu ulic Knychalskiego i Składowej, będzie ważną lokalizacją dla rozwoju biznesu na terenie Nowego Centrum Łodzi.

- Nowa Fabryczna to nasz drugi projekt biurowy w Łodzi, po wynajętym i z sukcesem sprzedanym budynku Green Horizon. To także kolejny przykład inwestycji Skanska, która jeszcze przed zakończeniem budowy została niemal w całości skomercjalizowana. Już wkrótce startujemy tutaj z budową naszego następnego projektu - Bramą Miasta. Byliśmy pierwszym deweloperem, który uwierzył w Nowe Centrum Łodzi i atrakcyjność biznesową tej lokalizacji. Nasze projekty w pełni wykorzystują jego potencjał, oferując nie tylko elastyczną powierzchnię do pracy, ale również otwarte dla mieszkańców przestrzenie sprzyjające relaksowi, spotkaniom i rozrywce - komentuje Ewelina Kałużna, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania wartością budynków w Skanska Property Poland.

Projekt zaoferuje najemcom ok. 21 500 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowo-usługowej. Zakończenie budowy planowane jest na przełom II i III kwartału 2017 r. Nowa Fabryczna składa się z siedmiu kondygnacji naziemnych oraz dwóch podziemnych, z 210 miejscami parkingowymi dla najemców. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby z powodzeniem wpisać się w przestrzeń swojego wyjątkowego sąsiedztwa. Znajdzie się w nim m.in. przestronne, zielone patio z kaskadą schodów, nowoczesna infrastruktura rowerowa, w tym stacje rowerów miejskich oraz stacje do ładowania pojazdów elektrycznych, a także loggie umieszczone na każdym z pięter, które zostaną oddane do dyspozycji najemców. Zielony charakter budynku potwierdzi międzynarodowy certyfikat środowiskowy LEED na poziomie Gold.

- To dla nas wielkie wyróżnienie, kiedy w momencie tak intensywnego rozwoju rynku biurowego w Łodzi, Skanska wybiera nas na zarządcę budynku Nowa Fabryczna. Ten projekt to duży sukces dewelopera oraz Nowego Centrum Łodzi, potwierdzony ogromnym zainteresowaniem międzynarodowych korporacji przestrzenią biurową w tej lokalizacji. JLL posiada wszelką wiedzę i doświadczenie, aby zadbać o najwyższy standard zarządzania obiektem w tak charakterystycznej i ważnej dla mieszkańców części miasta - dodaje Łukasz Mazurczak, dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi, JLL.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA