PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kancelaria Hogan Lovells zmienia warszawski adres

  • Autor: propertynews.pl
  • 09 maj 2017 13:32

Kancelaria Hogan Lovells zmienia warszawski adres Ethos

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Hogan Lovells zmienia siedzibę na Ethos przy Placu Trzech Krzyży.

REKLAMA

Kulczyk Silverstein Properties podpisał długoterminową umowę najmu z warszawskim biurem jednej z największych kancelarii prawnych na świecie. Hogan Lovells na przełomie III i IV kwartału 2017 r. przeprowadzi się do nowej siedziby w kompleksie biurowo-handlowym Ethos na Placu Trzech Krzyży. Po dwuletniej modernizacji, w budynku właśnie zakończyły się prace budowlane. Ethos oferuje 12 000 mkw. powierzchni biurowej o standardzie A+ oraz 5 tys. mkw. przestrzeni typu high-street na reprezentacyjne butiki prestiżowych marek.

Nowa siedziba Hogan Lovells zajmie około 2 tys. mkw. powierzchni, czyli większość 4. kondygnacji w Ethosie – najwyższego pełnego piętra w budynku. Hogan Lovells to jedna z największych kancelarii prawnych na świecie –  ponad 2500 prawników w 50 biurach zlokalizowanych na  6 kontynentach świadczy kompleksowe usługi doradztwa prawnego.

– Wybraliśmy budynek Ethos ze względu na dogodną i równocześnie prestiżową oraz reprezentacyjną lokalizację na Placu Trzech Krzyży jak również z uwagi na wysoki standard biura łączący nowoczesne technologie z tradycją. Jestem przekonana, że nowe biuro Hogan Lovells będzie miejscem, które umożliwi nam dalszy dynamiczny rozwój na rynku jak również zapewni najwyższy komfort pracy – mówi Beata Balas-Noszczyk, partner zarządzająca biurem Hogan Lovells w Polsce.

O tym, że ta lokalizacja jest pożądana i ceniona, świadczy chociażby frekwencja zorganizowanych w Ethosie pod koniec kwietnia 2017 r. Targów Rzeczy Ładnych, które pobiły frekwencją wszystkie 9 edycji w historii. Wydarzenie odwiedziło ponad 10 tys. osób, ciesząc się urokami i ofertą Placu Trzech Krzyży i podziwiając imponujące 8-metrowej wysokości witryny, w których odbija się życie miejskie na placu.

– Cieszymy się, że tak znamienity najemca jak Hogan Lovells wybrał właśnie nasz projekt na swoją siedzibę w Polsce. To dla nas szczególne wyróżnienie, bo wiemy, jak niełatwą decyzją jest zmiana siedziby. Widzimy, iż Kancelaria czekała wiele lat na reprezentacyjny odpowiedni budynek i eksponowaną lokalizację. Nie można wyobrazić sobie lepszego miejsca w Warszawie dla wymagających firm niż Ethos i Plac Trzech Krzyży, jedyny wielkomiejski plac w stolicy – dodaje Maciej Zajdel, członek zarządu Kulczyk Silverstein Properties.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA