PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Karimpol myśli o nowych inwestycjach

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 lip 2016 07:49

Karimpol myśli o nowych inwestycjach Harald Jeschek, partner zarządzający Karimpol

Karimpol w obecnym momencie pracuje nad dwiema nowymi inwestycjami. To Skyliner przy Rondzie Daszyńskiego i Equator przy Alejach Jerozolimskich. - Warszawa ma jednak dla nas ciągle duży potencjał, dlatego szukamy tu nowych możliwości - zapewnia w rozmowie z Propertynews.pl Harald Jeschek, partner zarządzający Karimpol.

REKLAMA

Karimpol myśli zarówno o budowie nowych obiektów, jak również o zakupie już istniejących biurowców. - Jesteśmy zainteresowani już istniejącymi obiektami, szczególnie jeśli ich lokalizacja i standard są odpowiednie. Wiele budynków, które powstały na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat nie spełnia dzisiejszych wymagań funkcjonalnych, jednak są położone w centralnych, dogodnych lokalizacjach. Takie budynki także mogą być interesujące - tłumaczy.

Jak dodaje, w tym momencie firma koncentruje się na Warszawie. - Zgodnie z naszą polityką dywersyfikujemy działalność w różnych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, a w poszczególnych krajach zazwyczaj ograniczamy się do inwestowania w ich stolicach. Na dziś skupiamy się na Warszawie, ale obserwujemy rozwój polskich miast regionalnych z uwagi na ich rozmiar, strukturę ludności czy zmieniającą się infrastrukturę - komentuje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA