PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Katowice stoją dziś przed wieloma wyzwaniami biznesowymi

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 sty 2015 13:24

Na atrakcyjność inwestycyjną miasta składa się dość szeroki wachlarz wielu różnych działań. Dzięki poprawianiu jakości życia w mieście sprawiamy, że również nowi inwestorzy chętniej przybywają do Katowic. Mam nadzieję, że niebawem pojawią się kolejni - mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.

REKLAMA

- W mieście jest powołany wydział do obsługi inwestorów strategicznych, w Katowicach organizowany jest Europejski Kongres Gospodarczy, ale dbamy także o to, aby pracownicy nowych w mieście spółek mieli tutaj co robić po pracy. Stawiamy na rozwój kultury - pomoże w tym także nowa siedziba NOSPR. Podwyższamy jakość życia w mieście i jakość przestrzeni miejskiej - mówi Marcin Krupa.

- Mam nadzieję, że pojawią się niebawem w Katowicach nowi inwestorzy. Pracujemy nad sprawą zróżnicowania biznesu w mieście. Wiemy już dziś, że jest duży problem z górnictwem, decyzje o likwidacji kopalń postawią przed nami wyzwanie, aby zagospodarować miejsca pracy dla wielu osób w innych przestrzeniach przemysłowych czy biznesowych - powiedział prezydent Katowic.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA