PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Knight Frank zapełni handlowe partery High5ive

  • Autor: propertynews.pl
  • 01 gru 2016 15:58

Knight Frank zapełni handlowe partery High5ive High5ive w Krakowie

Krakowski biurowiec Skanska ma stać się miejscem spotkań, które - dzięki najemcom - będzie tętnić życiem. Zadba o to Knight Frank jako wybrany przez Skanska agent wiodący, odpowiedzialny za komercjalizację parterów handlowych wszystkich pięciu budynków.

REKLAMA

Projekt realizowany przez Skanska Property Poland będzie oddawany do użytku etapami, z których pierwszy, obejmujący dwa budynki sąsiadujące z Galerią Krakowską, zostanie zrealizowany już pod koniec 2017 roku. Przestrzeń biurowa High5ive dopełni pierzeję ulicy Pawiej, tworząc nową jakość budynkami i przestrzeniami miejskimi o unikalnym charakterze, które ożywią centrum miasta.

- Proponowana przez nas wizja komercjalizacji będzie dostosowana do miejsca, które tętni życiem i pozostaje w ciągłym ruchu. W lokalach będzie można zrobić zakupy w sklepach marek, które znacząco rozszerzą ofertę dostępną w okolicy. Ważny jest również aspekt miastotwórczy. Chcemy, by High5ive stało się również miejscem spotkań, dlatego zadbamy o bogatą ofertę gastronomiczną i ciekawe przestrzenie zachęcające do spędzania czasu w kompleksie. Będziemy poszukiwać partnerów, którzy będą mieli pomysł na odpowiednie wykorzystanie tej przestrzeni – mówi Marta Keszkowska, Leasing Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych w Knight Frank. 

Dzięki zróżnicowanej ofercie projekt Skanska Property Poland stworzy nową przestrzeń dostępną nie tylko dla pracowników biur, ale także dla mieszkańców Krakowa, studentów i podróżnych. Istotną rolę odgrywać będą place wzdłuż i między budynkami, które to właśnie mają przyciągać tętniącą energią. W przestrzeni będzie można wypocząć, pościgać się na bieżni czy wziąć udział w wydarzeniu kulturalnym w zaprojektowanym specjalnie na takie okazje pawilonie eventowym. Innowacyjne przestrzenie o różnorodnym zastosowaniu stworzą otwarte i zachęcające do odwiedzania miejsce. 

Kompleks High5ive powstaje przy ulicy Pawiej, na niezagospodarowanym do tej pory obszarze obok Dworca Głównego. Zgodnie z planem pierwsze dwa budynki, zlokalizowane pomiędzy Galerią Krakowską i hotelem Ibis, będą dostępne już na przełomie 2017 i 2018 roku. Całkowita powierzchnia kompleksu wyniesie ok. 70 tys. mkw., z czego około 7 000 mkw. stanowić będą lokale handlowo-usługowe i otwarte dla wszystkich strefy rozrywki i odpoczynku.

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA