PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kogo szuka Uber?

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 sty 2016 15:52

Kogo szuka Uber? Browar Lubicz

Rekrutacja w drugim biurze Ubera na terenie Polski ruszyła pełną parą. Poszukiwani są m.in. specjaliści mówiący, m.in. po węgiersku.

REKLAMA

Przypomnijmy, firma Uber pod koniec 2015 roku podjęła decyzję o utworzeniu Center of Excellence w Krakowie. To drugie, po warszawskim, biuro amerykańskiej korporacji. Firma wynajmie 1000 mkw. w Centrum Lubicz w Krakowie.

Pierwsi pracownicy rozpoczynają pracę już w styczniu br. Obecnie trwa rekrutacja na takie stanowiska, jak m.in. Office Manager, Community Operations Manager czy Community Support Representative. Szczególnie istotne są umiejętności językowe. Chodzi o język francuski, niemiecki, rosyjski, polski czy... węgierski. 

Uber to amerykański start-up, który powstał w San Francisco w 2009 roku, obecnie firma działa w 67 krajach, oferując swoje usługi w 361 miastach na świecie. Od roku 2014 roku Uber obecny jest w Polsce, pierwszymi użytkownikami aplikacji byli mieszkańcy Warszawy. W przeciągu roku, polski rynek stał się jednym z najszybciej rozwijającym się rynkiem firmy w Europie. Ciepłe przyjęcie aplikacji przez polskich użytkowników i duża otwartość Polaków na innowacje zadecydowały o Centrum Operacyjnego w Krakowie. Krakowski oddział będzie odpowiedzialny za wspieranie społeczności Ubera i rozwijanie procesów biznesowych dla rynków w regionie Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA