PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kolejne biurowce frontem do rowerzystów

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 kwi 2017 14:21

Kolejne biurowce frontem do rowerzystów rowerownia, mat. prasowe

Kolejne dwie prestiżowe lokalizacje dołączają do grona realizacji Bike2BOX. Mowa o kompleksie biurowym Business Garden Wrocław, którego inwestorem jest Vastint Poland oraz centrali mBanku przy Senatorskiej w Warszawie.

REKLAMA

Obie rowerownie zostały wyposażone w nasze automatyczne podnośniki rowerowe  BikeUp. Każdy projekt, który realizujemy traktujemy indywidualnie – zarówno wieszaki na rowery, jak i ich otoczenie są personalizowane i dostosowane do potrzeb firmy, w której planowana jest realizacja. – Zależy nam na zachowaniu spójności z identyfikacją wizualną każdej firmy, z którą współpracujemy – mówi Radosław Kozubski, właściciel firmy Bike2Box oraz pomysłodawca wieszaka BikeUp. Produkowane przez Bike2BOX podnośniki rowerowe nie tylko oszczędzają przestrzeń potrzebną do parkowania rowerów, ale także dają możliwość bezpiecznego ich zapięcia i są zgodne z zaleceniami certyfikacji BREAAM.

- Zdecydowaliśmy się wdrożyć rozwiązanie parkingów rowerowych w Business Garden Wrocław z różnych powodów. Po pierwsze, rozwiązanie to jest łatwe do zainstalowania, proste w obsłudze i oszczędza miejsce, co pozwala na zapewnienie naszym lokatorom większej liczby miejsc parkingowych na mniejszej przestrzeni. Poza tym firmę Bike2Box charakteryzuje elastyczne i nowoczesne podejście. Dzięki któremu rowerownie pasują do naszych budynków i stają się ich nieodłącznym elementem - wyjaśnia Sebastian Zimmermann, Property Manager w Vastint.

- Co najważniejsze, ufamy firmie Bike2Box. Od kilku lat współpracujemy w różnych dziedzinach. Począwszy od doradztwa w zakresie naszej strategii rowerowej, przez realizację parkingów rowerowych, po imprezy związane z promocją tego sposobu przemieszczania się - dodaje Zimmermann.

Nowoczesne firmy takie jak mBank i Vastint wiedzą, jak ważna jest kwestia społecznej odpowiedzialności biznesu. Dlatego dają swoim pracownikom możliwość przyjazdu rowerem do pracy, dbając o ich jednoślady i tym samym promując ekologiczny sposób poruszania się. Takie nowoczesne rozwiązania wpływają na pozytywny wizerunek firmy jako lidera CSR oraz budują długofalowe relacje z pracownikami poprzez dbanie o ich potrzeby.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA