PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kolejni inwestorzy z RPA będą kupować w Polsce

 • Autor: Propertynews.pl
 • 18 mar 2016 08:02

Rockcastle oraz Redefine to pierwsze fundusze z RPA, które postawiły na Polskę. Jak zapowiada w rozmowie z Propertynews.pl Michał Ćwikliński z Savills, kolejne podmioty zamierzają wejść na nasz rynek.

REKLAMA

- Inwestorzy z Południowej Afryki są bardzo aktywni nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Centralnej, chociaż to Polska jest największym rynkiem i daje największe możliwości inwestycyjne - tłumaczy Michał Ćwikliński.

Przyczyną rosnącej aktywności firm z tego kraju jest m.in. deprecjacja lokalnej waluty. Inwestorzy szukają okazji poza kontynentem afrykańskim, szczególnie w Europie. - Europa Zachodnia jest bardzo droga i ciężko o korzystne zwroty z inwestycji. Polska oferuje bardzo dobry miks między stopą zwrotu a ryzykiem - dodaje.

Jak zapowiada, ubiegłoroczne wejście firmy Rockcastle Real Estate oraz tegoroczna transakcja Redefine Properties to nie koniec inwestycji z RPA. - Znamy kolejne podmioty, które chcą inwestować w Polsce - deklaruje Ćwikliński.

 • Nosek 2016-03-22 10:53:22
  Odbiegając nieco od tematu - podrzucam interesujący portal o podróżach. Piękne zdjęcia, ciekawe relacje, wywiady i artykuły. Polecam! kronikaodkrywcow.pl
 • NA 2016-03-19 17:24:08
  Piotr - tak oczywiscie - przy tranakcji z Redefine
 • Piotr 2016-03-18 15:59:55
  Czy przywołany w artykule Ekspert, p. Ćwikliński, był zaangażowany w jakąkolwiek transakcję z udziałem podmiotów z RPA, szczególnie ostatnio? Zastanawia mnie na jakiej podstawie z taką pewnością się wypowiada. Nie lepiej zapytać kogoś kto faktycznie brał udział w wydarzeniach....?

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA