PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kolejni inwestorzy z RPA będą kupować w Polsce

 • Autor: Propertynews.pl
 • 18 mar 2016 08:02

Rockcastle oraz Redefine to pierwsze fundusze z RPA, które postawiły na Polskę. Jak zapowiada w rozmowie z Propertynews.pl Michał Ćwikliński z Savills, kolejne podmioty zamierzają wejść na nasz rynek.

REKLAMA

- Inwestorzy z Południowej Afryki są bardzo aktywni nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie Centralnej, chociaż to Polska jest największym rynkiem i daje największe możliwości inwestycyjne - tłumaczy Michał Ćwikliński.

Przyczyną rosnącej aktywności firm z tego kraju jest m.in. deprecjacja lokalnej waluty. Inwestorzy szukają okazji poza kontynentem afrykańskim, szczególnie w Europie. - Europa Zachodnia jest bardzo droga i ciężko o korzystne zwroty z inwestycji. Polska oferuje bardzo dobry miks między stopą zwrotu a ryzykiem - dodaje.

Jak zapowiada, ubiegłoroczne wejście firmy Rockcastle Real Estate oraz tegoroczna transakcja Redefine Properties to nie koniec inwestycji z RPA. - Znamy kolejne podmioty, które chcą inwestować w Polsce - deklaruje Ćwikliński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

 • Nosek 2016-03-22 10:53:22
  Odbiegając nieco od tematu - podrzucam interesujący portal o podróżach. Piękne zdjęcia, ciekawe relacje, wywiady i artykuły. Polecam! kronikaodkrywcow.pl
 • NA 2016-03-19 17:24:08
  Piotr - tak oczywiscie - przy tranakcji z Redefine
 • Piotr 2016-03-18 15:59:55
  Czy przywołany w artykule Ekspert, p. Ćwikliński, był zaangażowany w jakąkolwiek transakcję z udziałem podmiotów z RPA, szczególnie ostatnio? Zastanawia mnie na jakiej podstawie z taką pewnością się wypowiada. Nie lepiej zapytać kogoś kto faktycznie brał udział w wydarzeniach....?

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA