PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kolejny gigant wejdzie do Q22

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 lip 2016 12:37

Kolejny gigant wejdzie do Q22 Q22

Boston Scientific Corporation to kolejna firma, która przeprowadzkę do Q22 zamierza połączyć z ekspansją swojej działalności w Polsce i regionie.

REKLAMA

Dotychczas polski oddział tej amerykańskiej firmy projektującej i produkującej aparaturę medyczną wykorzystywaną w medycynie interwencyjnej, w tym kardiologii, neuromodulacji, elektrofizjologii, kardiochirurgii, angioplastyce, endoskopii, onkologii, urologii oraz ginekologii, zajmował się wyłącznie hurtową sprzedażą aparatury medycznej.

Przeprowadzka do Q22 będzie się wiązać z rozszerzeniem jej dotychczasowej działalności – firma Boston Scientific, która docelowo zajmie w Q22 2 000 mkw. Powierzchni biurowej, zamierza otworzyć centrum szkoleniowe.

Boston Scientific jest pionierem w opracowaniu technologii dla minimalnie inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Firma istnieje na rynku dopiero od 25 lat, a już jest zaliczana do gigantów inżynierii biomedycznej. Swój sukces zawdzięcza innowacyjnym produktom znajdującym zastosowanie w najbardziej potrzebujących obszarach medycyny. W 26 siedzibach Boston Scientific jest zatrudnionych obecnie ponad 25 000 osób. Firma dostarcza ponad 13 tys. swoich produktów do 45 krajów na świecie. W ostatnich 5 latach Boston Scientific przeznaczył 6 miliardów dolarów na zakup nowych technologii. Firma zatrudnia ponad 1 000 pacjentów do testów klinicznych. Każdego roku na badania nad nowymi technologiami przeznaczane jest 25 miliardów dolarów. Boston Scientific jest znany z badań nad rozwojem stenów będących jednocześnie nośnikiem leków, stosowanych podczas zabiegu angioplastyki w leczeniu zwężonych w wyniku choroby (najczęściej miażdżycy) naczyń krwionośnych.

Q22 to nowoczesna przestrzeń biurowa zlokalizowana w centrum stolicy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej. Tylko na przestrzeni ostatnich kilku tygodni umowy najmu w biurowcu podpisało pięciu prestiżowych najemców.

– Z radością witamy w Q22 tak innowacyjną firmę, jak Boston Scientific – powiedział Michał Żelski, senior leasing manager  w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment. – Nasza powierzchnia nie jest zwykłą powierzchnią biurową – to narzędzie pomagające w odniesieniu sukcesu. To „Space for Leaders”, a takim właśnie liderem w dziedzinie nowoczesnej aparatury medycznej jest Boston Scientific - dodaje.

Obecnie poziom wynajmu Q22 to niemal 70 proc. dostępnej powierzchni biurowej. Wśród najemców znajduję się firmy takie jak: Deloitte, Allegro, Linklaters, William Demant, Citi Handlowy, Puro Hotels.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA