PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kompleks Bonarka for Business pełna najemców

  • Autor: propertynews.pl
  • 26 lip 2016 13:48

Kompleks Bonarka for Business pełna najemców Bonarka for Business

Po niedawnym podpisaniu przez dwie firmy umowy najmu w budynku E, piąty budynek krakowskiego kompleksu biurowców - Bonarka for Business (B4B), osiągnął poziom 100 proc. wynajętej powierzchni.

REKLAMA

Spółka Gerda Broker wynajęła 301,91 mkw. na parterze budynku E, a Skelia Poland 511,21 mkw.  na 4 piętrze. B4B niemal co roku dostarcza na krakowski rynek biurowy nową powierzchnię biurową wielkości 10 tys. mkw., a TriGranit, inwestor budynków B4B, planuje utrzymać ten trend.

Gerda Broker to firma doradcza z siedzibą w Warszawie oferująca szeroki zakres usług finansowych. Firma powstała 3 lat temu w odpowiedzi na rosnące wymagania rynku doradztwa finansowego w Polsce.

Skelia to globalna firma informatyczna, która działa w 12 krajach i świadczy usługi w zakresie rozwoju oprogramowania, zapewnienia jakości, doradztwa i outsourcingu. Pracują w niej najlepsi w Europie Wschodniej eksperci z dziedziny IT, którzy pomagają zarówno europejskim i amerykańskim startupom, jak i międzynarodowym klientom korporacyjnym. Skelia, mająca główną siedzibę w Europie, działa za pośrednictwem globalnej sieci biur w Luksemburgu, Wielkiej Brytanii, Holandii, na Ukrainie, w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

- Budynek E jest naszym piątym budynkiem biurowym klasy A w krakowskim kompleksie B4B, oddanym do użytkowania  w styczniu 2015 r. Cieszymy się ogromnie, że zaledwie rok po otwarciu biurowiec wynajęty jest w 100 proc., aczkolwiek nie tylko krakowski i polski rynek biurowy jest tak aktywny, ożywienie panuje ponownie na całym rynku środkowoeuropejskim – mówi Tomasz Lisiecki, Chief Investment Officer w firmie TriGranit.

JLL jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem drugiej fazy projektu Bonarka for Business (budynki E, F, G).

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA