PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kompleks Mokotów New City wynajęty w 100 proc.

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 lut 2013 17:39

Firma Eniro Polska Sp. z o.o., właściciel marek Panorama Firm i Budownictwo, podpisała umowę najmu na 100 procent powierzchni biurowej w kompleksie biurowym klasy A - budynku New City II na warszawskim Mokotowie w Warszawie. Tym samym kompleks Mokotów New City (ponad 44 000 mkw. powierzchni najmu), w skład którego wchodzi NC2 jest już w 100 proc. wynajęty.

REKLAMA

Budynek New City II przy ulicy Postępu 14A, znajdujący się na terenie Mokotów New City w Warszawie, jest piątym etapem inwestycyjnym firmy ECI S.A., na Mokotowie. Budynki New City, Alma (Renault), Antares oraz Cirrus wpisały się w otoczenie ulic Marynarskiej i Rzymowskiego, tworząc nową, zharmonizowaną linię zabudowy. Biurowiec o całkowitej powierzchni ponad 4000 mkw. swoją architekturą nawiązał do pozostałych obiektów, zwłaszcza New City i stanowi jego uzupełnienie.

Eniro jest  firmą świadczącą usługi w zakresie wyszukiwania lokalnego informacji o firmach, produktach i usługach w krajach skandynawskich. Głównym produktem Eniro w Polsce jest Panorama Firm.

- Cieszymy się z pozyskania tak znakomitego klienta o ugruntowanej pozycji rynkowej jak Eniro, i jesteśmy przekonani, iż budynek będzie w pełni odpowiadał wysokim wymogom firmy Eniro zarówno pod względem aspektów technicznych, powierzchni jak i lokalizacji - mówi Agnieszka Kozłowska Dyrektor ds.Komercjalizacji firmy ECI S.A.

- Pragniemy, aby nasza marka stała się symbolem wyszukiwania lokalnego. Rozwijamy naszą ofertę dla użytkownika i reklamodawcy, stając się w coraz większym stopniu medium cyfrowym. Zmieniamy się także wewnątrz organizacji, wprowadzając nowy styl zarzadzania i budowania relacji z pracownikami. Nowoczesne biuro pozwoli nam lepiej organizować pracę, zwiększy efektywność działań oraz pozytywnie wpłynie na komfort pracy. Jest to kolejny ważny krok w kierunku stworzenia przyjaznego miejsca pracy w Eniro Polska - mówi Bożena Chmielarczyk, Dyrektor Generalny Eniro Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA