PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Konstruktorska Business Center już z wiechą

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 cze 2012 17:51

Konstruktorska Business Center już z wiechą

Zakończyła się realizacja stanu surowego w Konstruktorskiej Business Center. Będzie to największy w Polsce biurowiec, jeśli chodzi o powierzchnię piętra biurowego - 7341 mkw.

REKLAMA

Zawieszenie wiechy odbyło się blisko w rok po rozpoczęciu inwestycji. W biurowcu Konstruktorska Business Center przewidywane jest stworzenie 48 tys. mkw. powierzchni najmu. Biurowiec powstaje na warszawskim Służewcu przy zbiegu ulic Konstruktorskiej i Suwak.

Właścicielem i deweloperem biurowca jest grupa HB Reavis, działająca w pięciu krajach - na Słowacji, w Polsce, na Węgrzech, w Chorwacji i w Czechach.  Zakończenie inwestycji przewidywane jest na I kwartał 2013 roku.

- Konstruktorska Business Center jest naszym pierwszym projektem w Polsce. Liczymy, że będzie również naszą wizytówką, zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania, jak i o naszą filozofię realizacji inwestycji" - powiedział Stanislav Frnka, Country CEO, HB Reavis.

Obiekt został zaprojektowany z dużą dbałością o środowisko naturalne. Inwestycja jest w trakcie precertyfikacji BREEAM i będzie zasilana wyłącznie energią elektryczną z odnawialnych źródeł (farmy wiatrowe). Do dyspozycji najemców będą oddane również m.in. 34 stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Wśród pierwszych najemców KBC znalazły się spółki z międzynarodowej grupy United Technologies Corporation, firmy OTIS i Carrier. Zajmą one powierzchnię ok. 2 300 mkw. i wprowadzą się w kwietniu 2013 r. Umowa z właścicielem budynku, firmą HB Reavis, została zawarta na ponad 10 lat. Swoje biuro w budynku będzie również miała sam deweloper HB Reavis.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA