PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Krych, Dyjas, Dean i Lindberg na EEC 2017

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 kwi 2017 14:20

Krych, Dyjas, Dean i Lindberg na EEC 2017

Przemysław Krych, Maciej Dyjas, Hadley Dean i Nicklas Lindberg - to oni zarządzają funduszami Griffin Real Estate i spółkami z grupy Echo. Okazją do poznania ich osobiście będzie Europejski Kongres Gospodarczy 2017 w Katowicach w dniach 10-12 maja.

REKLAMA

Przemysław Krych to założyciel i prezes Griffin Real Estate - firmy, która już od lat elektryzuje polski rynek nieruchomości komercyjnych. Jego najbliższym współpracownikiem jest Maciej Dyjas - wiceprezes Griffin Real Estate i jedna z najważniejszych postaci w grupie Eastbridge.

Hadley Dean to były prezes EMEA Compass Offices i członek zarządu Colliers International EMEA. Dziś steruje Echo Polska Properties - potężnym funduszem inwestycyjnym dysponującym znaczącym portfelem nieruchomości Echo Investment. 

Nicklas Lindberg z kolei od prawie roku zasiada na fotelu prezesa Echo Investment. Wcześniej związany przez kilkanaście lat z firmą Skanska, dziś buduje potęgę kolejnego dewelopera na polskim rynku.

Przemysław Krych wystąpi na sesji pod tytułem "Nowy kapitalizm – ale jaki?". Dyskusja odbędzie się 10 maja 2017 r. o godz. 12.30. W czasie sesji zostanie poruszona m.in. kwestii roli sektora prywatnego w rozwoju rynku i gospodarki, a także porozmawiamy o przyszłości systemu kapitalistycznego.

Maciej Dyjas wystąpi w dwóch panelach dyskusyjnych: "Warunki inwestowania – debata przedsiębiorców" w dniu 11 maja o godz. 9:30 oraz "REIT po polsku – jak zarabiać na nieruchomościach komercyjnych" w dniu 11 maja o godz. 13:30.

Hadley Dean wystąpi 10 maja o godz. 14:45 jako ekspert panelu o nazwie "Przede wszystkim inwestycje". W czasie spotkania będziemy rozmawiali m.in. o inwestowaniu w czasach niestabilności i motywatorów do pobudzenia nowych projektów.

Nicklas Lindberg będzie gościem dwóch sesji dyskusyjnych organizowanych 11 maja . Najpierw, o godz. 11:30, wystąpi podczas sesji "Nieruchomości komercyjne w Europie i Polsce". Następnie, o 13:30, opowie o kondycji na polskim rynku biurowym podczas sesji "Biurowce w Polsce".

EEC 2017 odbędzie się w dniach 10-12 maja na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Dowiedz się więcej o wydarzeniu: www.eecpoland.eu

Tu możesz zarejestrować się na tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Workplace Solutions Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - RD BUD

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA