PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ku elastyczności. Oto nowa definicja wynajmu biur

  • Autor: PropertyNews
  • 09 lis 2017 15:08

Ku elastyczności. Oto nowa definicja wynajmu biur fot.mat.pras.

BE Yourself to nowy model wynajmu powierzchni biurowych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Adgar Poland zaprezentował koncepcję łączącą zalety pracy w innowacyjnej przestrzeni z dostępem do wydzielonej powierzchni dla każdego.

REKLAMA

- Główne cechy modelu BE Yourself to elastyczność, natychmiastowa dostępność i efektywność - ponieważ właśnie tego wymagają klienci w dynamicznie zmieniającym się świecie i środowisku biznesowym. BE Yourself oferuje wykończone i w pełni wyposażone miejsca do pracy, wyraźnie oddzielone od przestrzeni wspólnych, tak aby cały zespół mógł pracować razem. W modelu rozliczeniowym BE Yourself, firma płaci za rzeczywistą liczbę pracowników, a nie za metraż powierzchni biurowej, jak ma to miejsce w standardowym modelu najmu. Dodatkową korzyścią jest brak konieczności wpłacania przez klienta kaucji, której wymóg stanowi czasami barierę dla mniejszych przedsiębiorstw. Dzięki tym rozwiązaniom, firmy mają niespotykaną swobodę we wprowadzaniu szybkich zmian – mogą zmieniać liczbę pracowników praktycznie z miesiąca na miesiąc i unikać wysokich kosztów aranżacji wnętrz – mówi Natalia Kuliberda, dyrektor działu Zarządzania Aktywami w Adgar Poland.

Umowy członkowskie Be Yourself mają być krótkie, proste i posiadać jednomiesięczny okres wypowiedzenia bez wymogu zawierania długoterminowych kontraktów. W cenie 1150 złotych za pracownika mają być wliczone wszystkie usługi towarzyszące takie jak: sprzątanie, usługi IT, drukowanie, itp.

- Naszym celem było zapewnienie firmom dostępu do wyjątkowej przestrzeni stymulującej kreatywność i produktywność, przy jednoczesnym zachowaniu integralności każdej organizacji. Stąd nazwa BE Yourself, która łączy koncepcję twórczej pracy znanej z Brain Embassy (BE) z charakterystycznymi cechami każdego przedsiębiorstwa. Jesteśmy przekonani, że nasz najnowszy pomysł zostanie doceniony przez małe i średnie przedsiębiorstwa, które jeszcze nie wynajmują przestrzeni biurowej, ale także przez większych klientów korporacyjnych - mówi Eyal Litwin, Dyrektor Generalny Adgar Poland.

- W ramach miesięcznego członkostwa BE Yourself, wszyscy pracownicy otrzymują nieograniczony dostęp do Brain Embassy – we wszystkich obecnie funkcjonujących oraz przyszłych lokalizacjach. Pierwsze przestrzenie BE Yourself będą dostępne w budynkach zlokalizowanych na Biznesowym Mokotowie – Adgar Wave oraz Adgar Bit – ale docelowo znajdą się we wszystkich budynkach należących do Adgar Poland. Za koncepcję architektoniczną i projekt odpowiedzialne jest studio Mode:lina oraz pracownia Archicon.

Przestrzenie BE Yourself zostaną otwarte w wszystkich kompleksach Adgar do końca 2018 roku.

Adgar Poland, który jest pomysłodawcą BE Yourself, to inwestor, właściciel, deweloper i zarządca nieruchomości, specjalizujący się w innowacyjnych rozwiązaniach biurowych w Polsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA