PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kupno zamiast wynajmu. Takie biura mają wzięcie

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 maj 2016 13:19

Kupno zamiast wynajmu. Takie biura mają wzięcie fot. J.W. Construction

J.W. Construction, obserwując duże zainteresowanie przedsiębiorców kupnem powierzchni biurowej w Warszawie, oferuje nowe lokalizacje: na osiedlu Bliska Wola i Wola Invest przy ulicy Kasprzaka oraz Jerozolimskie Invest przy Alejach Jerozolimskich.

REKLAMA

Stołeczny rynek biurowy od wielu lat postrzegany jest jako doskonałe miejsce do lokowania kapitału i rozwoju biznesu w różnych dziedzinach. Przedsiębiorca poszukujący lokalu na siedzibę firmy ma do wyboru nie tylko wynajem, ale także kupno nieruchomości. W celu sfinansowania wybranego lokalu właściciele firm coraz częściej korzystają z leasingu, który chwalą sobie przede wszystkim za łatwe procedury uzyskania. W tym przypadku zabezpieczeniem leasingu jest nieruchomość, a nie zdolność kredytowa. Kolejną korzyścią dla klienta kupującego lokal użytkowy jest obniżenie podstawy opodatkowania poprzez możliwość zaliczenia do kosztów wszystkich wydatków.

- J.W. Construction spełnia potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców, którzy poszukują powierzchni biurowej na siedzibę swojej firmy, oferując im atrakcyjne warunki lokowania kapitału. Na rynku nieruchomości biurowych widoczna jest wysoka podaż, ale lokali na wynajem i wyłącznie dużych powierzchni. Natomiast J.W.Construction posiada w swoich inwestycjach biura na sprzedaż, m.in.: na osiedlu Bliska Wola, w aparthotelu Wola Invest oraz w ekskluzywnym kompleksie apartamentów Jerozolimskie Invest. W wyżej wymienionych obiektach można nabyć lokale użytkowe od 19 mkw., istnieje także możliwość łączenia powierzchni i uzyskania dowolnie dużego metrażu. Ceny biur w naszej ofercie rozpoczynają się już od 7250 zł netto za mkw. - mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W.Construction Holding S.A.

Atutem inwestycji Jerozolimskie Invest jest powstający w tym miejscu ekskluzywny aparthotel i bliskość lotniska Chopina. Natomiast dla małych i średnich przedsiębiorstw dobrą propozycją są lokale na osiedlu Bliska Wola, na którym zamieszka ok. 5 tys. mieszkańców chętnie korzystających z usług gastronomicznych, finansowych, punktów sportowych i kulturalnych czy sklepów branżowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • iwo 2016-05-09 11:08:14
    Tak, lokalizacja Jerozolimskie Invest jest idealna dla biznesu, ale nie mniej atrakcyjna jest Bliska Wola z budowanym tam również aparthotelem.

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA