PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Łącznik między najemcami a wynajmującymi

  • Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę Realko
  • 14 wrz 2015 13:08

Patrząc od strony Najemcy REALKO.PL to pierwsza w Polsce platforma łącząca bezpośrednio Wynajmujących z Najemcami powierzchni komercyjnych - mówi Konrad Okła z serwisu Realko.

REKLAMA

Czym jest REALKO.pl?

Konrad Okła: Patrząc od strony Najemcy REALKO.PL to pierwsza w Polsce platforma łącząca bezpośrednio Wynajmujących z Najemcami powierzchni komercyjnych. Patrząc od strony Wynajmującego jest to narzędzie dla Leasing Managerów poszukujących Najemców dla swoich powierzchni. REALKO.PL to duże usprawnienie dla każdej ze stron. Jego zadaniem jest jak najlepsze dopasowanie Najemców poszukujących powierzchni dla swojego biznesu z Wynajmującymi, którzy mogą zaoferować im najkorzystniejsze rozwiązania. 

Property: Na czym dokładnie to polega?

Konrad Okła: Wynajmujący wprowadza do bazy 5 parametrów powierzchni, na podstawie których system dopasowuje zapytania od Najemców. Dzięki temu formularze wypełnione przez Najemców z ich preferencjami odnośnie powierzchni dostarczone są tylko Wynajmującym, którzy potencjalnie mogą spełnić oczekiwania Najemców. Nie tworzymy bazy budynków, ofert powierzchni, które są praktycznie niemożliwe do zaktualizowania na bieżąco. Tworzymy bazę osób, z którymi warto się skontaktować jeżeli chcemy wynająć powierzchnię komercyjną. Te osoby jeżeli mają oferty dla najemców wysyłają je im bezpośrednio.


Property: Z tego co słyszę to model działania REALKO różni się od współpracy ze standardową agencją, a jakie są główne różnice?

Konrad Okła: Platforma REALKO jest innowacją, która daje wartość dodaną podczas procesu najmu powierzchni komercyjnych obydwu stronom transakcji. Od strony Najemcy główne zalety to zasięg zapytania – formularz ze strony REALKO opisujący jego preferencje generuje zapytanie, które dociera do bardzo szerokiej grupy Wynajmujących. Ci bezpośrednio odpowiadają na jego zapotrzebowanie. Jest to o tyle ważne, że Najemca w krótkim czasie otrzymuje precyzyjną ofertę od osób, które mają  największą wiedzę o budynku. Oszczędza to czas Klienta. W przypadku Wynajmującego bezpośredni kontakt z klientem oraz  decyzja już na samym początku procesu odnośnie tego czy są  w stanie dostarczyć powierzchnię o takich parametrach, znacznie oszczędza czas Leasing Managera dając tym samym możliwość skoncentrowania się na transakcjach o największym prawdopodobieństwie realizacji. 

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA