PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Łódzki Green Horizon wchodzi w drugą fazę

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 mar 2012 12:10

Skanska Property Poland rozpoczyna drugi etap inwestycji biurowej Green Horizon w Łodzi. Całkowita powierzchnia najmu w tym kompleksie wyniesie 33 tys. mkw., z czego na budynek B przypadnie 14 tys. mkw. Oddanie do użytku budynku B przewidziane jest z kolei na drugi kwartał 2013 roku.

REKLAMA

Budowa pierwszej fazy Green Horizon rozpoczęła się w drugim kwartale 2011 roku, a jej zakończenie planowane jest na czwarty kwartał 2012 roku.

Powierzchnia biurowa w budynku A została wynajęta w 97 proc. Firma Infosys BPO Poland, która zamierza się do niego wprowadzić w listopadzie tego roku, wynajęła w pierwszej fazie inwestycji w sumie ok. 15 tys. mkw. Oprócz Infosys, umowę najmu powierzchni biurowej podpisano także z wykonawcą budynku, czyli firmą Skanska S.A.

- Green Horizon to jeden z pięciu projektów, nad którymi obecnie pracujemy, przy czym dwa z nich realizowane są w Warszawie, a trzy to inwestycje na rynkach regionalnych. Skanska wierzy w potencjał miast regionalnych, dlatego też podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu budowy drugiej fazy Green Horizon - powiedział Marcin Łapiński, dyrektor regionalny w Skanska Property Poland.

Green Horizon to pierwszy w Łodzi biurowiec, który będzie certyfikowany w systemie LEED. Obiekt, który powstaje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, uzyskał już precertyfikację w systemie LEED na poziomie Gold.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA