PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Lumen z nowym najemcą

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 mar 2015 13:37

Lumen z nowym najemcą

Konsultanci działu biurowego Axi Immo doradzali firmie WOOX Innovations przy wyborze i negocjacjach umowy najmu powierzchni biurowej w Warszawie. Nowa siedziba dostawcy innowacyjnych rozwiązań w zakresie rozrywki będzie mieścić się w ścisłym centrum stolicy, w budynku Lumen przy ul. Złotej 59. WOOX Innovations wynajął 727 mkw. brutto nowoczesnej powierzchni biurowej.

REKLAMA

WOOX Innovations specjalizuje się w rozwoju, dystrybucji i marketingu szerokiej gamy produktów elektroniki użytkowej.  Z siedzibą w Hongkongu, WOOX Innovations zatrudnia ponad 1 900 wykwalifikowanych pracowników na całym świecie. Marka WOOX Innovations jest częścią grupy Gibson Brands oraz licencjobiorcą marki Philips.

Firma WOOX Innovations Poland Sp. z o.o. wprowadzi się na 4 piętro biurowca Lumen w centrum Warszawy. Biuro w Warszawie będzie centralą firmy na region Europy Środkowo-Wschodniej.

- Rozwój biznesu oraz zmiany własnościowe w firmie wpłynęły na naszą decyzję o wynajmie nowego biura. Zależało nam nie tylko na lokalizacji, ale również charakterze biura, które zgodnie z duchem firmy ma być miejscem inspirującym do kreatywnego myślenia - powiedziała Karolina Kłopotowska, dyrektor generalna WOOX Innovations Poland.

- Klient poszukiwał reprezentacyjnej powierzchni biurowej w centralnej lokalizacji z dogodnym dojazdem z każdej części miasta i dobrą komunikacją z lotniskiem, jednocześnie w miejscu, które będzie zgodne z charakterem i strategię rozwoju firmy. Budynek Lumen okazał się trafionym wyborem, który najlepiej spełniła oczekiwania klienta - dodał Emil Chwieduk, Senior Office Negotiator w Axi Immo.

Biurowiec Lumen jest częścią wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy w centrum Warszawy, na przecięciu głównych arterii komunikacyjnych stolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się Dworzec Centralny oraz stacja I linii metra Centrum, terminal autobusowy oraz przystanki licznych linii tramwajowych i autobusowych. Biurowiec Lumen składa się z dwóch budynków: A (od strony zachodniej) i B (od strony wschodniej), które są połączone przeszklonymi przejściami. Powierzchnie biurowe w Lumenie zlokalizowane są na ośmiu piętrach. Biurowiec oferuje w sumie ok. 23 500 mkw. powierzchni biurowej najwyższej klasy. Powierzchnia typowego piętra to ok. 2 900 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA