PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Lumen z nowym najemcą

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 mar 2015 13:37

Lumen z nowym najemcą

Konsultanci działu biurowego Axi Immo doradzali firmie WOOX Innovations przy wyborze i negocjacjach umowy najmu powierzchni biurowej w Warszawie. Nowa siedziba dostawcy innowacyjnych rozwiązań w zakresie rozrywki będzie mieścić się w ścisłym centrum stolicy, w budynku Lumen przy ul. Złotej 59. WOOX Innovations wynajął 727 mkw. brutto nowoczesnej powierzchni biurowej.

REKLAMA

WOOX Innovations specjalizuje się w rozwoju, dystrybucji i marketingu szerokiej gamy produktów elektroniki użytkowej.  Z siedzibą w Hongkongu, WOOX Innovations zatrudnia ponad 1 900 wykwalifikowanych pracowników na całym świecie. Marka WOOX Innovations jest częścią grupy Gibson Brands oraz licencjobiorcą marki Philips.

Firma WOOX Innovations Poland Sp. z o.o. wprowadzi się na 4 piętro biurowca Lumen w centrum Warszawy. Biuro w Warszawie będzie centralą firmy na region Europy Środkowo-Wschodniej.

- Rozwój biznesu oraz zmiany własnościowe w firmie wpłynęły na naszą decyzję o wynajmie nowego biura. Zależało nam nie tylko na lokalizacji, ale również charakterze biura, które zgodnie z duchem firmy ma być miejscem inspirującym do kreatywnego myślenia - powiedziała Karolina Kłopotowska, dyrektor generalna WOOX Innovations Poland.

- Klient poszukiwał reprezentacyjnej powierzchni biurowej w centralnej lokalizacji z dogodnym dojazdem z każdej części miasta i dobrą komunikacją z lotniskiem, jednocześnie w miejscu, które będzie zgodne z charakterem i strategię rozwoju firmy. Budynek Lumen okazał się trafionym wyborem, który najlepiej spełniła oczekiwania klienta - dodał Emil Chwieduk, Senior Office Negotiator w Axi Immo.

Biurowiec Lumen jest częścią wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy w centrum Warszawy, na przecięciu głównych arterii komunikacyjnych stolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajduje się Dworzec Centralny oraz stacja I linii metra Centrum, terminal autobusowy oraz przystanki licznych linii tramwajowych i autobusowych. Biurowiec Lumen składa się z dwóch budynków: A (od strony zachodniej) i B (od strony wschodniej), które są połączone przeszklonymi przejściami. Powierzchnie biurowe w Lumenie zlokalizowane są na ośmiu piętrach. Biurowiec oferuje w sumie ok. 23 500 mkw. powierzchni biurowej najwyższej klasy. Powierzchnia typowego piętra to ok. 2 900 mkw.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA