PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Maciej Dyjas zdradza tajemnicę sukcesu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 maj 2017 09:37

Maciej Dyjas zdradza tajemnicę sukcesu Maciej Dyjas, Co-Managing Partner & Co-CEO, Griffin Real Estate

Potencjał do wzrostu i silne fundamenty to podstawowe wyznaczniki do osiągnięcia sukcesu przez przedsiębiorstwa - uważa Maciej Dyjas.

REKLAMA

- Najlepszą metodą na trudne czasy to skupienie się na fundamentach w działalności, w której się inwestuje - powiedział Maciej Dyjas.

Jak dodał, przez ostatnie lata firmie Griffin udało się zbudować dużą grupę nieruchomościową. - Wierzymy w polski rynek nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Kupowaliśmy firmy, które miały możliwość polepszenia działalności. Dlatego kupiliśmy Smyka. Wierzymy, że ma on jeszcze duży potencjał do wzrostu - dodał.

- Jesteśmy w trakcie kupowania firmy IT Contact. Z naszego punktu widzenia key driverem sukcesu to inwestowanie na rynkach, które mają potencjał wzrostowy. Należy kupować firmy, które mają dużą zdolność rozwoju - zaznaczył Dyjas.

Według Dyjasa ważnym jest, by mieć horyzont inwestycyjny, który umożliwi wyjście z inwestycji w dowolnym momencie. - Drugim zabezpieczeniem jest solidne sfinansowanie. Kiedy wyceny aktywów spadają, nie powinniśmy mieć problemów z bieżącą działalnością - dodał.

- Widzimy obawy u inwestorów, którzy działają w naszym regionie - zaznaczył. Jednakże perspektywy naszej części Europy są co najmniej dobre. - Jak ma się dobre przedsiębiorstwo, które można sprzedać zarówno za 4, jak i za 7 lat, wtedy można inwestować. Oczywiście, ryzyko polityczne w naszej części Europy nie pomaga - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA