PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Mars skorzysta z aktywności międzynarodowych inwestorów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 kwi 2015 11:38

Mars skorzysta z aktywności międzynarodowych inwestorów Tomasz Lewandowski, dyrektor zarządzający Aktywów Nieruchomościowych w MS TFI SA

Fundusz Mars nie zwalnia tempa. Realizacja nowych projektów w Warszawie oraz budowa kompleksu biurowego w Gdańsku to nie jedyne plany firmy. Jak zdradza w rozmowie z Propertynews.pl Tomasz Lewandowski, dyrektor zarządzający Aktywów Nieruchomościowych w MS TFI SA, fundusz zamierza m.in. przyciągnąć do kraju zagraniczny podmiot inwestycyjny.

REKLAMA

- Polska nie od dziś jest przedstawiana przez gremia międzynarodowe jako zielona wyspa
na niespokojnych rynkach Europy. Nasz kraj jest postrzegany jako wiarygodny i to przyciąga inwestorów na rynek nieruchomości - tłumaczy Tomasz Lewandowski.

Jak zaznacza dyrektor w funduszu Mars, tak duże zainteresowanie inwestorów przekłada się na lepsze szanse dla polskich firm deweloperskich. 

- Doświadczyliśmy tego zjawiska sami, nawiązując wiele ważnych kontaktów, które w przyszłości mogą przełożyć się na realne działania operacyjne. Prowadzimy obecnie rozmowy z podmiotem nieobecnym dotychczas w Polsce, który chce zaistnieć w segmencie nieruchomości komercyjnych - tłumaczy Lewandowski.

W tym momencie firma nie chce zdradzać szczegółów możliwej współpracy. Jednocześnie koncentruje się na realizacji już rozpoczętych projektów. W planach są również nowe inwestycje.

- W tym momencie naszym celem jest maksymalny wzrost wartości już posiadanych aktywów. Stąd proces rekomercjalizacji projektów w centrum Warszawy. Chcemy zagwarantować najwyższą jakość powierzchni biurowej w unikalnej lokalizacji. Jako grupa funduszowa dysponujemy również możliwością zagospodarowania kolejnych gruntów w ścisłym centrum miasta - zapewnia Tomasz Lewandowski.

Cały wywiad z Tomaszem Lewandowskim już niebawem na Propertynews.pl

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA