PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Mars skorzysta z aktywności międzynarodowych inwestorów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 kwi 2015 11:38

Mars skorzysta z aktywności międzynarodowych inwestorów Tomasz Lewandowski, dyrektor zarządzający Aktywów Nieruchomościowych w MS TFI SA

Fundusz Mars nie zwalnia tempa. Realizacja nowych projektów w Warszawie oraz budowa kompleksu biurowego w Gdańsku to nie jedyne plany firmy. Jak zdradza w rozmowie z Propertynews.pl Tomasz Lewandowski, dyrektor zarządzający Aktywów Nieruchomościowych w MS TFI SA, fundusz zamierza m.in. przyciągnąć do kraju zagraniczny podmiot inwestycyjny.

REKLAMA

- Polska nie od dziś jest przedstawiana przez gremia międzynarodowe jako zielona wyspa
na niespokojnych rynkach Europy. Nasz kraj jest postrzegany jako wiarygodny i to przyciąga inwestorów na rynek nieruchomości - tłumaczy Tomasz Lewandowski.

Jak zaznacza dyrektor w funduszu Mars, tak duże zainteresowanie inwestorów przekłada się na lepsze szanse dla polskich firm deweloperskich. 

- Doświadczyliśmy tego zjawiska sami, nawiązując wiele ważnych kontaktów, które w przyszłości mogą przełożyć się na realne działania operacyjne. Prowadzimy obecnie rozmowy z podmiotem nieobecnym dotychczas w Polsce, który chce zaistnieć w segmencie nieruchomości komercyjnych - tłumaczy Lewandowski.

W tym momencie firma nie chce zdradzać szczegółów możliwej współpracy. Jednocześnie koncentruje się na realizacji już rozpoczętych projektów. W planach są również nowe inwestycje.

- W tym momencie naszym celem jest maksymalny wzrost wartości już posiadanych aktywów. Stąd proces rekomercjalizacji projektów w centrum Warszawy. Chcemy zagwarantować najwyższą jakość powierzchni biurowej w unikalnej lokalizacji. Jako grupa funduszowa dysponujemy również możliwością zagospodarowania kolejnych gruntów w ścisłym centrum miasta - zapewnia Tomasz Lewandowski.

Cały wywiad z Tomaszem Lewandowskim już niebawem na Propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA