PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Mennica Legacy Tower - zobacz najnowsze wizualizacje

  • Autor: Cezary Szczepański
  • 01 lip 2015 11:20

Mennica Legacy Tower - zobacz najnowsze wizualizacje Mennica Legacy Tower

Firma Golub GetHouse oraz Mennica Polska kontynuują przygotowanie nowej inwestycji wieżowej w Warszawie. Jak dowiedział się Propertynews.pl, inwestorzy ubiegają się o zamienne pozwolenie na budowę.

REKLAMA

Golub GetHouse oraz Mennica Polska posiadają już prawomocne pozwolenie na budowę. Inwestorzy podjęli jednak decyzję o wystąpieniu o zamienne pozwolenie na realizację inwestycji. Wynika to z nieznacznych zmian w projekcie.

Proces administracyjny nie wpłynie na harmonogram. Budowa rozpocznie się z obowiązującym pozwoleniem, a zmiany w projekcie zostaną wdrożone już w trakcie budowy części podziemnej wieżowca.

Firmy pracują także nad wyborem generalnego wykonawcy. Moment rozpoczęcia budowy wyznaczono na przełom 2015 i 2016 roku.

Równocześnie rozpoczęto proces komercjalizacji. Odbyły się już pierwsze rozmowy z zainteresowanymi podmiotami, jednak bez wiążących decyzji. W tym momencie deweloperzy nie planują przekazać procesu w ręce agenta wyłącznego.

Kompleks Mennica Legacy Tower, wspólna inwestycja firm Golub GetHouse oraz Mennica Polska S.A., składający się ze 130-metrowej wieży oraz sąsiadującego z nią budynku o wysokości 36 metrów, powstanie przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej. Do dyspozycji najemców będzie blisko 65 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

Powierzchnia 32-piętrowej wieży Mennica Legacy Tower wyniesie 49,6 tys. mkw., podczas gdy drugi, 9-piętrowy, budynek zapewni dodatkowe 14,2 tys. mkw. Projekt Mennica Legacy Tower powstał w renomowanej pracowni architektonicznej Goettsch Partners z Chicago. 

Powyżej nowe wizualizacje inwestycji

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA