PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Miasto w budowie – Łódź dziś i jutro

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 lis 2015 07:01

Miasto w budowie – Łódź dziś i jutro Nowe Centrum Łodzi

Łódź na przestrzeni ostatnich lat przechodzi niebywałą metamorfozę - od miasta z upadającym przemysłem włókienniczym do dynamicznego ośrodka otwierającego się na nowoczesny biznes. Czy to dobry moment na inwestycje w mieście i regionie? Jakie projekty deweloperskie powstaną tu w najbliższych latach? Które sektory - biurowy, handlowy, magazynowy czy hotelowy – otwierają przed inwestorami największe perspektywy do dalszego rozwoju? O tym będą dziś dyskutować uczestnicy konferencji Property Forum Łódź 2015.

REKLAMA

Łódź po raz drugi została gospodarzem regionalnej konferencji Property Forum – spotkania właścicieli i zarządców firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych, organizowanego przez Grupę PTWP SA, wydawcę portali propertynews.pl oraz propertydesign.pl.

O Łodzi jest obecnie głośno przede wszystkim za sprawą projektu Nowe Centrum Łodzi. Czy to potężne przedsięwzięcia urbanistyczne ma szanse odmienić wizerunek miasta? W projekt zaangażowali już się tacy inwestorzy jak Skanska, która kupiła działkę pod Nową Bramę Miasta czy Griffin, który chce zrewitalizować dawną tkalnię Karola Scheiblera. Czy miasto skusi kolejnych inwestorów?

Ale projekt Nowe Centrum Łodzi to nie jedyny atut miasta i regionu. Łódź ma szereg przewag, których nie mają inne rywalizujące z nią o nowe inwestycje ośrodki. Są to chociażby: położenie w centrum Polski, obok jednego z największych w kraju węzłów autostradowych, rozwinięta sieć transportowa obejmująca międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta z terminalem cargo oraz kolejowy terminal kontenerowy z regularnymi połączeniami, m.in. do Chin. Co jeszcze buduje przewagę konkurencyjną regionu?

Wysoka aktywność inwestycyjna władz miasta, konsekwentne budowanie wizerunku Łodzi przez udane i potrzebne inwestycje infrastrukturalne pokazują, że miasto się rozwija i warto w nim inwestować. Czy inwestorzy to widzą i czy to przekłada się na nowe inwestycje w regionie? Co daje miasto, czego oczekują inwestorzy?

O tym wszystkim będziemy rozmawiać na Property Forum Łódź. Wśród uczestników spotkania będą przedstawiciele władz samorządowych, właściciele oraz zarządcy spółek inwestujących na rynku centrów handlowych, biurowców, magazynów i hoteli, najemcy powierzchni komercyjnych, sieci hotelowe, szefowie największych agencji doradczych, przedstawiciele instytucjonalnego otoczenia branży oraz reprezentanci instytucji finansowych.

Więcej o konferencji

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA