PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Mobilne technologie w służbie pracownikom

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 paź 2016 14:52

Mobilne technologie w służbie pracownikom Fot. Fotolia

Pracownicy mobilni korzystają z aplikacji, aby znaleźć przestrzeń do pracy. Zdaniem ludzi biznesu na całym świecie, aplikacje odgrywają coraz większą rolę w wyszukiwaniu przestrzeni do pracy.

REKLAMA

Polscy pracownicy działają coraz bardziej mobilnie, korzystając z szeregu narzędzi do komunikacji. Wiąże się to z większym zapotrzebowaniem na odpowiednie przestrzenie do pracy w różnych miejscach, które nierzadko trzeba zlokalizować z krótkim wyprzedzeniem.

Z najnowszych badań przeprowadzonych przez firmę Regus, globalnego dostawcę usług w zakresie przestrzeni do pracy wynika, że coraz więcej osób posługujących się urządzeniami przenośnymi korzysta z aplikacji, aby wyszukać przestrzeń do pracy. Podobnie jak w przypadku rezerwacji podróży, z których ponad jedna piąta jest dokonywana za pomocą aplikacji, blisko jeden na dziesięciu biznesmenów na całym świecie rezerwuje obecnie miejsca do pracy za pomocą technologii cyfrowej.

- My również jesteśmy świadkami tego trendu; liczba użytkowników aplikacji Regus wzrosła o 300 proc.  w porównaniu z rokiem poprzednim. Nasza aplikacja umożliwia łatwe i szybkie rezerwowanie sal konferencyjnych, biur prywatnych, przestrzeni współdzielonych oraz salonów biznesowych bez konieczności zawierania skomplikowanych umów ani uiszczania opłat wstępnych - tłumaczy Paweł Ornatek, dyrektor zarządzający w firmie Regus.

Nie ma wątpliwości, że w miarę podejmowania pracy przez coraz większą liczbę dwudziestolatków oraz wzrostu popularności smartfonów w krajach o wschodzącej gospodarce, wykorzystanie aplikacji do wyszukiwania przestrzeni do pracy będzie coraz bardziej powszechne. 53 proc. respondentów na świecie informuje, że co najmniej przez połowę tygodnia pracuje poza swoim głównym biurem. W Polsce ta liczba jest nawet wyższa i wynosi 58 proc. Już prawie jeden na dziesięciu (7 proc.) globalnych respondentów korzysta obecnie z aplikacji, aby znaleźć najbliższe dostępne miejsce do pracy.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA