PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Mokotów Plaza I z wyłącznym agentem ds. komercjalizacji

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 lis 2015 16:55

Mokotów Plaza I z wyłącznym agentem ds. komercjalizacji Mokotów Plaza. Źródło: Techbau

Fundusz Azora Europa wybrał firmę doradczą Nuvalu Polska na agenta wyłącznego ds. komercjalizacji budynku Mokotów Plaza I.

REKLAMA

Mokotów Plaza to 5-kondygnacyjny budynek, oferujący 15 300 mkw. powierzchni biurowej. Budynek uzyskał certyfikat BREEAM In-Use z oceną bardzo dobrą (Very Good) w kategorii Asset Rating (budynek) oraz oceną doskonałą (Excellent) w kategorii Building Management (jakość zarządzania).

Powierzchnia piętra wynosi ponad 3 tys. mkw.

Azora Europa to hiszpański fundusz private equity działający w Europie Środkowo – Wschodniej od 2007 roku. Azora od 2009 roku jest właścicielem budynku Cristal Park w Warszawie, który wraz z dwoma innymi kompleksami biurowymi w Warszawie oraz biurowcami w Krakowie, Wrocławiu i Pradze w Czechach stanowią portfolio Azora Europa w regionie CEE. Azora ma w swoim dorobku także przedsięwzięcia z rynku mieszkaniowego, a w szczególności dwa projekty w Warszawie (Mokotów i Miasteczko Wilanów) na łącznie około 900 mieszkań.

- Bardzo cieszymy się z pozyskania nowego partnera biznesowego jakim jest fundusz Azora Europa. Objęcie obowiązków agenta wyłącznego budynku Mokotów Plaza jest dla nas dużym wyzwaniem jak również wyróżnieniem. W kompleksie zadbano o najwyższy standard wykończenia, zatem jest to idealne miejsce na wynajęcie biura, również jeżeli chodzi o atrakcyjną lokalizację – dodaje Dominik Pawlak z Nuvalu Polska.

Nuvalu Polska będzie odpowiadać za realizację strategii najmu i pozyskiwanie firm zainteresowanych objęciem powierzchni zarówno w części biurowej, jak i usługowej.

  • daffa 2015-11-19 21:57:13
    Ten budynek już teraz może poszczycić się ponadmiarowym wskaźnikiem pustostanów. Ba.. największy najemca odchodzi w przyszłym roku. Ogólnie obiekt nieciekawy, pomimo, że ostatnio dokonano kosmetycznych zmian wewnątrz. Prognozuje nieciekawą przyszłość dla tego budynku.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA