PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Multifunkcja przyszłością rynku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 sty 2017 10:09

Multifunkcja przyszłością rynku Hexagon, jedna z inwestycji JR Holding

Biurowce i centra handlowe to wciąż główna część rynku nieruchomości komercyjnych. Największa przyszłość to jednak rozwój projektów wielofunkcyjnych - uważa zarząd JR Holding.

REKLAMA

- Rok 2016 był znaczącym rokiem w działalności Grupy Kapitałowej JR Holding. Realizowane były nie tylko projekty związane z rynkiem nieruchomości komercyjnych, ale także JR Holding otworzyła się na nowe wyzwania związane z inwestycjami w odnawialną energię - komentuje zarząd spółki.

W ciągu minionych miesięcy firma zaangażowała się w realizację projektu Hexagon w Krakowie. - Ponadto JR Holding przygotowuje kolejne projekty inwestycyjne, które niebawem przejdą do fazy realizacji - zapewnia zarząd.

- Największym wyzwaniem dla spółki oraz jej zarządu był dalszy dynamiczny rozwój oparty na stabilnym inwestowaniu z dużą stopą zwrotu. Rok 2016 to największe osiągnięte skonsolidowane przychody finansowe i osiągnięty z działalności skonsolidowany zysk netto w całej dotychczasowej historii Grupy Kapitałowej - dodaje.

W tym momencie firma koncentruje się na poszukiwaniu nowych projektów inwestycyjnych. - Celem strategicznym JR Holding jest stałe dążenie do zwiększania wartości spółki dominującej oraz spółek zależnych i powiązanych, a także konsekwentny wzrost wartości aktywów i wyników całej Grupy Kapitałowej oraz ciągłe tworzenie wartości dodanej dla akcjonariuszy - komentuje zarząd.

Zdaniem władz firmy rynek nieruchomości komercyjnych we wszystkich sektorach nieustannie rośnie. 

- Najbardziej stabilna jest sytuacja w sektorze magazynowym. Cykliczny charakter rynku powierzchni biurowych działa obecnie na korzyść najemców. Inwestycje handlowe skupiają się na dużych miastach, jako uzupełnienie dla istniejącej oferty. W dłuższej perspektywie czasowej przewidujemy dalszy rozwój każdego z sektorów oraz tworzenie przestrzeni lepiej dopasowanych do potrzeb końcowego użytkownika. Wszystkie rynki są bardzo aktywne pod względem budowy nowych obiektów i popytu na nie - dodaje zarząd.

Interesującym trendem jest duża popularność interesujących projektów, szczególnie wielofunkcyjnych. - Z naszych doświadczeń wynika, że poszukiwane są jednak inwestycje coraz lepsze, unikalne pod względem architektury i jakości oferty. Duże zainteresowanie przyciągają obiekty i obszary wielofunkcyjne, które zapewnią bogate doświadczenia i możliwości ich użytkownikom. Praca i konsumpcja zaczynają się przenikać i wszyscy chcą uczestniczyć w unikalnych projektach i przedsięwzięciach. Dlatego też JR Holding. podążając za obecnie panującymi trendami zaangażowała się we wspomniany projekt budowy i sprzedaży lokali w biurowcu Hexagon w Krakowie - komentuje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions Partner serwisu - Zinel

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA