PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Najemca rozrasta się w Sky Tower

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 kwi 2017 17:33

Najemca rozrasta się w Sky Tower

Centrum usług wspólnych firmy Qiagen zdecydowało się na drugie powiększenie powierzchni najmu w Sky Tower. W ostatnim czasie doszło do przedłużenia umowy i zwiększenia metrażu najmu, jednak ze względu na rozwój biznesowy, najemca zdecydował się na kolejne zwiększenie powierzchni biura. Łączny metraż najmu po powiększeniu to około 4000 mkw.

REKLAMA

- Dla naszego najemcy bardzo ważna jest dynamika i elastyczność współpracy. Zapotrzebowanie na powierzchnię biurową stale rośnie, dlatego też staramy się na bieżąco reagować na potrzeby naszego klienta. Dodatkowa powierzchnia dla firmy Qiagen będzie łączyła komfort z efektywnym wykorzystaniem przestrzeni, co pozwoli na pracę w przyjaznym otoczeniu dla kolejnych pracowników – mówi Piotr Pirogowicz, dyrektor ds. najmu, LC Corp.

- Firma Qiagen Business Services to przykład dynamicznie rozwijającej się organizacji, co pociąga za sobą coraz większe zapotrzebowanie na nową powierzchnię biurową. W projektach wielofunkcyjnych takich jak Sky Tower istnieje możliwość adaptacji powierzchni i zmiana jej przeznaczenia np. z handlowego na biurowe, tak by odpowiadała na potrzeby najemców. Lokalizacja biura w Sky Tower stanowi też narzędzie marketingowe w pozyskiwaniu talentów z rynku pracy – jest charakterystycznym, rozpoznawalnym i atrakcyjnym miejscem, z doskonałym zapleczem handlowo-usługowym oraz bardzo dobrze skomunikowanym, co na rynku pracownika jest niewątpliwym atutem – mówi Paweł Boczar, zastępca dyrektora, BKGE Office Services, CBRE. 

Biurowiec Sky Tower to przestrzeń biurowa to powierzchnia 32 500 mkw., galeria handlowa - 25 000 mkw., część mieszkalna składa się natomiast z 240 apartamentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA