PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Najemca rozrasta się w Sky Tower

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 kwi 2017 17:33

Najemca rozrasta się w Sky Tower

Centrum usług wspólnych firmy Qiagen zdecydowało się na drugie powiększenie powierzchni najmu w Sky Tower. W ostatnim czasie doszło do przedłużenia umowy i zwiększenia metrażu najmu, jednak ze względu na rozwój biznesowy, najemca zdecydował się na kolejne zwiększenie powierzchni biura. Łączny metraż najmu po powiększeniu to około 4000 mkw.

REKLAMA

- Dla naszego najemcy bardzo ważna jest dynamika i elastyczność współpracy. Zapotrzebowanie na powierzchnię biurową stale rośnie, dlatego też staramy się na bieżąco reagować na potrzeby naszego klienta. Dodatkowa powierzchnia dla firmy Qiagen będzie łączyła komfort z efektywnym wykorzystaniem przestrzeni, co pozwoli na pracę w przyjaznym otoczeniu dla kolejnych pracowników – mówi Piotr Pirogowicz, dyrektor ds. najmu, LC Corp.

- Firma Qiagen Business Services to przykład dynamicznie rozwijającej się organizacji, co pociąga za sobą coraz większe zapotrzebowanie na nową powierzchnię biurową. W projektach wielofunkcyjnych takich jak Sky Tower istnieje możliwość adaptacji powierzchni i zmiana jej przeznaczenia np. z handlowego na biurowe, tak by odpowiadała na potrzeby najemców. Lokalizacja biura w Sky Tower stanowi też narzędzie marketingowe w pozyskiwaniu talentów z rynku pracy – jest charakterystycznym, rozpoznawalnym i atrakcyjnym miejscem, z doskonałym zapleczem handlowo-usługowym oraz bardzo dobrze skomunikowanym, co na rynku pracownika jest niewątpliwym atutem – mówi Paweł Boczar, zastępca dyrektora, BKGE Office Services, CBRE. 

Biurowiec Sky Tower to przestrzeń biurowa to powierzchnia 32 500 mkw., galeria handlowa - 25 000 mkw., część mieszkalna składa się natomiast z 240 apartamentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA