PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nicklas Lindberg: Widzicie Q22? To symbol sukcesu Echo!

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 wrz 2016 09:35

Nicklas Lindberg: Widzicie Q22? To symbol sukcesu Echo! Nicklas Lindberg, nowy prezes Echo Investment

- Zamierzamy stać się dominującym graczem w każdym z sektorów, w których jesteśmy obecni. Już przygotowaliśmy początek tej drogi - pisze Nicklas Lindberg, nowy prezes Echo Investment.

REKLAMA

Wyniki Echo Investment z pierwszego półrocza potwierdzają, że ambitne plany nie są niemożliwe do zrealizowania. Firma sprzedała 308 mieszkań - o 50 proc. więcej niż rok temu. Wynajęto 23,5 tys. mkw. powierzchni biurowych - o 55 proc. więcej niż rok temu. Podpisano umowy najmu na 39,9 tys. powierzchni handlowych - o 100 proc. więcej niż w podobnym okresie 2015 roku.

- Mając taką przeszłość, łatwiej nam patrzeć do przodu - deklaruje Lindberg. To nie wszystko. Firma szuka zwiększenia stóp zwrotu na projektach. Wielką szansę widzi w silniejszej części budowlanej, która pozwoli na lepszą kontrolę kosztów i wyższej jakości zarządzania.

Co dalej? Echo, jak już pisaliśmy, szykuje 50 nowych projektów o łącznej powierzchni 520 tys. mkw. Obecnie realizowane są inwestycje: centra handlowe Libero w Katowicach i drugi etap Galaxy w Szczecinie, biurowce: Sagittarius i West Link we Wrocławiu. - Pracujemy także nad powiększeniem banku ziemi i liczby projektów, tak by zapewnić rozwój biznesu w perspektywie długoterminowej - dodaje Lindberg.

Jak zauważa nowy prezes Echo, firma jest szczególnie dumna z Q22, flagowego wieżowca spółki. Obecnie projekt jest już w 80 proc. wynajęty. - Mimo, że stołeczny rynek biurowy w ostatnim czasie nie jest najłatwiejszy, od samego początku wierzyliśmy w sukces tego szczególnego projektu – i mieliśmy rację! - komentuje.

- Sukces Q22 udowadnia, że Echo Investment jest gotowe, żeby rozwijać biznes deweloperski przez udział w kolejnych wspaniałych i wymagających projektach, co przyniesie wyższe zwroty - zapewnia Lindberg.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA