PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nicklas Lindberg: Widzicie Q22? To symbol sukcesu Echo!

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 wrz 2016 09:35

Nicklas Lindberg: Widzicie Q22? To symbol sukcesu Echo! Nicklas Lindberg, nowy prezes Echo Investment

- Zamierzamy stać się dominującym graczem w każdym z sektorów, w których jesteśmy obecni. Już przygotowaliśmy początek tej drogi - pisze Nicklas Lindberg, nowy prezes Echo Investment.

REKLAMA

Wyniki Echo Investment z pierwszego półrocza potwierdzają, że ambitne plany nie są niemożliwe do zrealizowania. Firma sprzedała 308 mieszkań - o 50 proc. więcej niż rok temu. Wynajęto 23,5 tys. mkw. powierzchni biurowych - o 55 proc. więcej niż rok temu. Podpisano umowy najmu na 39,9 tys. powierzchni handlowych - o 100 proc. więcej niż w podobnym okresie 2015 roku.

- Mając taką przeszłość, łatwiej nam patrzeć do przodu - deklaruje Lindberg. To nie wszystko. Firma szuka zwiększenia stóp zwrotu na projektach. Wielką szansę widzi w silniejszej części budowlanej, która pozwoli na lepszą kontrolę kosztów i wyższej jakości zarządzania.

Co dalej? Echo, jak już pisaliśmy, szykuje 50 nowych projektów o łącznej powierzchni 520 tys. mkw. Obecnie realizowane są inwestycje: centra handlowe Libero w Katowicach i drugi etap Galaxy w Szczecinie, biurowce: Sagittarius i West Link we Wrocławiu. - Pracujemy także nad powiększeniem banku ziemi i liczby projektów, tak by zapewnić rozwój biznesu w perspektywie długoterminowej - dodaje Lindberg.

Jak zauważa nowy prezes Echo, firma jest szczególnie dumna z Q22, flagowego wieżowca spółki. Obecnie projekt jest już w 80 proc. wynajęty. - Mimo, że stołeczny rynek biurowy w ostatnim czasie nie jest najłatwiejszy, od samego początku wierzyliśmy w sukces tego szczególnego projektu – i mieliśmy rację! - komentuje.

- Sukces Q22 udowadnia, że Echo Investment jest gotowe, żeby rozwijać biznes deweloperski przez udział w kolejnych wspaniałych i wymagających projektach, co przyniesie wyższe zwroty - zapewnia Lindberg.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA