PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nie można "zamykać się" na innych - sylwetka Waldemara Olbryka, nominowanego do Prime Property Prize

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 wrz 2013 09:29

Nie można "zamykać się" na innych - sylwetka Waldemara Olbryka, nominowanego do Prime Property Prize

Jego kariera zawodowa rozpoczęła się w koncernie BP, gdzie był odpowiedzialny za analizy rynkowe, a następnie realizację projektów związanych z otwieraniem nowych stacji paliw. To właśnie w BP Waldemar Olbryk - obecny prezes Skanska Property Poland - poznał starą prawdę o nieruchomościach i trzech najważniejszych składowych sukcesu danej inwestycji: lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja. Waldemar Olbryk został nominowany w kategorii Człowiek Roku w konkursie Prime Property Prize 2013. Przedstawiamy Państwu jego sylwetkę.

REKLAMA

Waldemar Olbryk ma wieloletnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości. Zajmował też stanowisko menedżera ds. nieruchomości w polskim oddziale firmy Philips. Realizował także projekty handlowe w Apsys, gdzie pracował nad projektem Manufaktura w Łodzi.

- Sektor nieruchomości komercyjnych to - wbrew pozorom - segment dosyć podobny do innych branż. Oprócz jakości i profesjonalizmu, najważniejsze są tu zrozumienie potrzeb klienta i przełożenie ich na innowacyjne, a zarazem proste rozwiązania - podkreśla.

Waldemar Olbryk mówi, że największą przyjemność czerpie z łączenia wielu dziedzin oraz pracy z ciekawymi ludzi. - Praca w zespole i inspiracja do przekraczania granic to z jednej strony największe wyzwanie, jak i nagroda za wysiłek menedżera - dodaje.

Nie ukrywa też, że najtrudniejsze są sytuacje związane z próbą współpracy z ludźmi zamkniętymi na innych. - Zawsze możemy narzekać na świat zewnętrzny, ekonomię, przepisy czy wszelkie nieszczęścia, lecz tak naprawdę jestem przekonany, że przy braku chęci współpracy to te kwestie mogą urosnąć do rangi rzeczywistych problemów - zaznacza.

Największy cel zawodowy, jaki szef Skanskiej stawia przed sobą, to stworzenie organizacji pełnej kompetentnych ludzi, chętnych do współpracy, aktywnie poszukujących rozwiązań. - To wszystko przełoży się na sukces firmy, na stabilną pozycję marki i satysfakcję - twierdzi.

Jeśli nie praca w nieruchomościach, to... na pewno praca, w której - jak zaznacza - mógłby połączyć pasję tworzenia, łączenia ludzi i pomysłów. - Uważam, że branża nieruchomości w pełni daje mi te możliwości, więc nawet nie myślę o zmianach - podsumowuje.

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA