PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Niech biuro będzie twoją wizytówką!

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 lut 2016 12:54

Niech biuro będzie twoją wizytówką! Biuro mBanku

Biuro to nie tylko miejsce do pracy. To także miejsce, w którym odbywają się spotkania z klientami i partnerami. O tym, jak odpowiednio zaprezentować swoją przestrzeń, porozmawiamy na 4 Design Days.

REKLAMA

"Do more! – biuro wizytówką firmy. Jak budować wizerunek wykorzystując design" to tytuł jednej z sesji tematycznych, które odbędą się w ramach 4 Design Days. W czasie spotkania rozmawiać będziemy o sztuce przygotowania dobrej przestrzeni biurowej, która nie tylko pozwoli na wysoką efektywność pracowników, ale również zapewni firmie prestiż. Jest to możliwe, o czym świadczą przykłady takich firm, jak Google, Onet.pl czy mBanku.

Debata rozpocznie się 11 lutego o godz. 12 na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawią ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski. Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez, w tym rozdanie nagród dla branży.

Przeczytaj więcej na ten temat

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA