PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Niemiecki potentat wynajmuje w Gdańsku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 kwi 2016 17:06

Niemiecki potentat wynajmuje w Gdańsku Olivia Four

Olivia Business Centre podpisała umowę najmu z kolejną firmą z branży finansowo-ubezpieczeniowej.

REKLAMA

Olivia Business Centre w Gdańsku podpisał umowę na wynajem ok. 320 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Olivia Four firmie Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe. To kolejna po firmach Allianz oraz Generali znana marka z branży finansowo-ubezpieczeniowej obecna w Olivia Business Centre. W procesie wyboru powierzchni biurowej nowemu najemcy doradzała firma doradcza Litwiniuk Property.

To kolejna po Allianz i Generali firma z branży finansowo-ubezpieczeniowej będąca rezydentem Olivia Business Centre. Trójmiejska siedziba Allianz mieści się w budynku Olivia Tower od 2013 roku, kiedy to rozproszone w całej metropolii biura zostały przeniesione w jedno miejsce. Generali wprowadziło się zaś budynku Olivia Four pod koniec 2015 roku. Także w tym przypadku dwa oddziały – gdańskie i gdyńskie – zostały połączone w jeden.

Za aranżację wynajętej powierzchni odpowiedzialne jest biuro projektowe Olivia Business Centre. Z okien biura Nationale-Nederlanden na 8. piętrze budynku Olivia Four roztacza się widok na zabytkową część gdańskiej dzielnicy Oliwa, wraz z katedrą, oraz wzgórza Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

– Bardzo cieszymy się z tego, że spółka Nationale-Nederlanden dołączyła do grona rezydentów Olivia Business Centre. Obecność w naszym centrum kolejnej tak rozpoznawalnej marki to duże wyróżnienie i motywacja do jeszcze większej dbałości o ofertę, łącznie z szeregiem dodatkowych usług i udogodnień, które charakteryzują nasze centrum biurowe – powiedział Maciej Kotarski, dyrektor wynajmu w Olivia Business Centre.

– Nasz klient wybrał lokalizację swojego nowego biura w prestiżowym i wysokiej klasy biurowcu w Gdańsku. Jesteśmy przekonani, iż kolejna nowa lokalizacja placówki naszego klienta w Polsce, zapewni komfort i funkcjonalność pracownikom, jak i klientom firmy – powiedział Patryk Litwiniuk, dyrektor generalny firmy doradczej Litwiniuk Property.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA