PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Niemiecki potentat wynajmuje w Gdańsku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 kwi 2016 17:06

Niemiecki potentat wynajmuje w Gdańsku Olivia Four

Olivia Business Centre podpisała umowę najmu z kolejną firmą z branży finansowo-ubezpieczeniowej.

REKLAMA

Olivia Business Centre w Gdańsku podpisał umowę na wynajem ok. 320 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu Olivia Four firmie Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe. To kolejna po firmach Allianz oraz Generali znana marka z branży finansowo-ubezpieczeniowej obecna w Olivia Business Centre. W procesie wyboru powierzchni biurowej nowemu najemcy doradzała firma doradcza Litwiniuk Property.

To kolejna po Allianz i Generali firma z branży finansowo-ubezpieczeniowej będąca rezydentem Olivia Business Centre. Trójmiejska siedziba Allianz mieści się w budynku Olivia Tower od 2013 roku, kiedy to rozproszone w całej metropolii biura zostały przeniesione w jedno miejsce. Generali wprowadziło się zaś budynku Olivia Four pod koniec 2015 roku. Także w tym przypadku dwa oddziały – gdańskie i gdyńskie – zostały połączone w jeden.

Za aranżację wynajętej powierzchni odpowiedzialne jest biuro projektowe Olivia Business Centre. Z okien biura Nationale-Nederlanden na 8. piętrze budynku Olivia Four roztacza się widok na zabytkową część gdańskiej dzielnicy Oliwa, wraz z katedrą, oraz wzgórza Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

– Bardzo cieszymy się z tego, że spółka Nationale-Nederlanden dołączyła do grona rezydentów Olivia Business Centre. Obecność w naszym centrum kolejnej tak rozpoznawalnej marki to duże wyróżnienie i motywacja do jeszcze większej dbałości o ofertę, łącznie z szeregiem dodatkowych usług i udogodnień, które charakteryzują nasze centrum biurowe – powiedział Maciej Kotarski, dyrektor wynajmu w Olivia Business Centre.

– Nasz klient wybrał lokalizację swojego nowego biura w prestiżowym i wysokiej klasy biurowcu w Gdańsku. Jesteśmy przekonani, iż kolejna nowa lokalizacja placówki naszego klienta w Polsce, zapewni komfort i funkcjonalność pracownikom, jak i klientom firmy – powiedział Patryk Litwiniuk, dyrektor generalny firmy doradczej Litwiniuk Property.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA