PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grupa Adgar przyspiesza z komercjalizacją Ochota Office Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 sie 2013 16:30

Grupa Adgar przyspiesza z komercjalizacją Ochota Office Park

Kompleks biurowy Ochota Office Park, zlokalizowany przy Alejach Jerozolimskich w zachodniej części biznesowego centrum Warszawy i kupiony na początku czerwca przez Grupę Adgar, jest już wynajęty w 57 proc. W momencie rozpoczęcia komercjalizacji przez nowego właściciela kompleks był skomercjalizowany w niecałych 20 proc.

REKLAMA

Od czasu zakupu kompleksu biurowego Ochota Office Park, który składa się z trzech budynków o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej ponad 43 000 mkw., nowy właściciel podpisał dwie umowy najmu łącznie na niemal 19 000 mkw. powierzchni biurowej. Nazwy nowych najemców zostaną ujawnione, gdy już przeprowadzą się do swoich nowych biur. Właściciel obiektu rozpoczął współpracę ze znanym biurem projektowym Hermanowicz Rewski Architekci i zamierza wkrótce ujawnić plany modernizacji kompleksu.

- Mam ogromną satysfakcję z podpisanych przez nas umów. Te transakcje są wyjątkowe z wielu powodów. Prowadziliśmy negocjacje z najemcami już wtedy, gdy zamierzaliśmy kupić kompleks przy Alejach Jerozolimskich, ale formalnie nie byliśmy jego właścicielem. Obecnie jesteśmy w trakcie opracowywania planów co do przyszłości kompleksu, a już zyskaliśmy najemców, którzy doceniają jego funkcjonalność, wysoki poziom technologiczny i atrakcyjne położenie - powiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.

- Ochota Office Park to wyjątkowo ciekawy projekt. Grupa Adgar przyjęła strategię inwestowania w istniejący obiekt i zwiększania jego atrakcyjności dla najemców. Fakt, że tuż po zakupie nieruchomości ponad połowa kompleksu jest już wynajęta potwierdza, że to słuszny kierunek - powiedział Rafał Wdowczyk, zastępca dyrektora Działu Powierzchni Biurowych w CBRE, reprezentujący przy tej transakcji Grupę Adgar.

Kompleks biurowy Ochota Office Park usytuowany w zachodniej części biznesowego centrum stolicy, składa się z trzech połączonych ze sobą budynków: budynku A o powierzchni najmu 11 740 mkw., budynku B o powierzchni 17 160 mkw. oraz budynku C o powierzchni 14 260 mkw. Wszystkie trzy budynki tworzą dobrze wyposażony i funkcjonalny kompleks o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej ponad 43 000 mkw., którego poszczególne części mają od 5 do 7 kondygnacji nadziemnych. W sumie kompleks oferuje ponad 1100 miejsc postojowych w trzech garażach podziemnych oraz na parkingu przylegającym do budynków.

Wśród firm, które mają swoje siedziby w kompleksie biurowym o obecnej nazwie Ochota Office Park znajdują się m.in. Anwim, Covidien Polska, Garmin Polska, Geodis Logistics Polska, Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis, bank Pekao S.A. oraz UPS.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA