PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa siedziba Blackrock

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 maj 2017 09:59

Nowa siedziba Blackrock White House

BlackRock podpisał umowę najmu 3,5 tys. mkw. powierzchni biurowej w White House. Budynek ten jest obecnie w trakcie realizacji przez GTC w Budapeszcie, a jego otwarcie jest zaplanowane na pierwszy kwartał 2018 r.

REKLAMA

Umowę podpisano z klauzulą umożliwiającą powiększenie biura do 7,7 tys. mkw. od kwietnia 2018 r.

BlackRock otworzył nowe centrum innowacji i technologii w Budapeszcie, co wiązało się z koniecznością natychmiastowego pozyskania wysokiej jakości powierzchni biurowej. Władze GTC na Węgrzech zaoferowały elastyczne rozwiązanie zapewniając tymczasową powierzchnię biurową w Duna Tower, mającą w czterech etapach finalnie sięgnąć 3,5 tys. m kw. w III kwartale 2017 r. GTC zakupiło Duna Tower w listopadzie 2015 r. i przeprowadziło generalną renowację budynku, w tym odnowę przestrzeni wspólnej i wyposażenia technicznego.

- Byliśmy bardzo dokładni wybierając nasze biuro w Budapeszcie, ponieważ chcieliśmy, aby odzwierciedlało ono innowacyjną kulturę naszej firmy. White House zaadresował wszystkie kluczowe dla nas potrzeby, w tym lokalizację, infrastrukturę budynków i udogodnienia, a także zdolność do przystosowania powierzchni do naszego przyszłego wzrostu. Szukaliśmy nie tylko biurowca, ale chcieliśmy także nawiązać długoterminową współpracę na Węgrzech z GTC jako deweloperem i gospodarzem - komentuje Melanie Seymour, dyrektor zarządzająca i prezes BlackRock w Budapeszcie.

White House jest nowoczesnym budynkiem biurowym klasy A, oferującym 21,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Najnowocześniejszy projekt GTC na Węgrzech cechuje zielona architektura, w tym całkowicie odnowiony budynek w stylu loftowym z przełomu wieków, o powierzchni 2 tys. m kw. White House ma zostać ukończony w I kwartale 2018 r.

- Cieszę się, że BlackRock wybrał Węgry i White House jako stałą lokalizację dla swojego centrum innowacji i technologii w Budapeszcie. To ważny krok naprzód dla GTC na Węgrzech i uhonorowanie naszej strategii rozwoju w regionie. GTC oferuje BlackRock najwyższą elastyczność w ich pracy biurowej w doskonałym obiekcie i jesteśmy dumni, że możemy być częścią ich sukcesu - dodaje Robert Snow, dyrektor zarządzający GTC na Węgrzech.

- Cushman & Wakefield jest bardzo dumny z tego, że reprezentował BlackRock w tej ważnej transakcji biurowej i liczymy na dalszą współpracę - dodaje Gergely Pados, partner zarządzający Cushman & Wakefield na Węgrzech.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA