PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowa siedziba Blackrock

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 maj 2017 09:59

Nowa siedziba Blackrock White House

BlackRock podpisał umowę najmu 3,5 tys. mkw. powierzchni biurowej w White House. Budynek ten jest obecnie w trakcie realizacji przez GTC w Budapeszcie, a jego otwarcie jest zaplanowane na pierwszy kwartał 2018 r.

REKLAMA

Umowę podpisano z klauzulą umożliwiającą powiększenie biura do 7,7 tys. mkw. od kwietnia 2018 r.

BlackRock otworzył nowe centrum innowacji i technologii w Budapeszcie, co wiązało się z koniecznością natychmiastowego pozyskania wysokiej jakości powierzchni biurowej. Władze GTC na Węgrzech zaoferowały elastyczne rozwiązanie zapewniając tymczasową powierzchnię biurową w Duna Tower, mającą w czterech etapach finalnie sięgnąć 3,5 tys. m kw. w III kwartale 2017 r. GTC zakupiło Duna Tower w listopadzie 2015 r. i przeprowadziło generalną renowację budynku, w tym odnowę przestrzeni wspólnej i wyposażenia technicznego.

- Byliśmy bardzo dokładni wybierając nasze biuro w Budapeszcie, ponieważ chcieliśmy, aby odzwierciedlało ono innowacyjną kulturę naszej firmy. White House zaadresował wszystkie kluczowe dla nas potrzeby, w tym lokalizację, infrastrukturę budynków i udogodnienia, a także zdolność do przystosowania powierzchni do naszego przyszłego wzrostu. Szukaliśmy nie tylko biurowca, ale chcieliśmy także nawiązać długoterminową współpracę na Węgrzech z GTC jako deweloperem i gospodarzem - komentuje Melanie Seymour, dyrektor zarządzająca i prezes BlackRock w Budapeszcie.

White House jest nowoczesnym budynkiem biurowym klasy A, oferującym 21,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Najnowocześniejszy projekt GTC na Węgrzech cechuje zielona architektura, w tym całkowicie odnowiony budynek w stylu loftowym z przełomu wieków, o powierzchni 2 tys. m kw. White House ma zostać ukończony w I kwartale 2018 r.

- Cieszę się, że BlackRock wybrał Węgry i White House jako stałą lokalizację dla swojego centrum innowacji i technologii w Budapeszcie. To ważny krok naprzód dla GTC na Węgrzech i uhonorowanie naszej strategii rozwoju w regionie. GTC oferuje BlackRock najwyższą elastyczność w ich pracy biurowej w doskonałym obiekcie i jesteśmy dumni, że możemy być częścią ich sukcesu - dodaje Robert Snow, dyrektor zarządzający GTC na Węgrzech.

- Cushman & Wakefield jest bardzo dumny z tego, że reprezentował BlackRock w tej ważnej transakcji biurowej i liczymy na dalszą współpracę - dodaje Gergely Pados, partner zarządzający Cushman & Wakefield na Węgrzech.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA