PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe biuro najemcy West Station. Tu liczy się bezpośredni kontakt

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 22 wrz 2017 16:30

Nowe biuro najemcy West Station. Tu liczy się bezpośredni kontakt mat.pras.

Nowa siedziba firmy logistycznej Panalpina w budynku West Station w Warszawie to przykład przestrzeni zaplanowanej od podstaw i z wykorzystaniem wiedzy płynącej od ludzi, którzy korzystają z niej na co dzień.

REKLAMA

Dzięki serii ankiet i warsztatów zostało zaplanowane z wykorzystaniem oczekiwań pracowników firmy, pozostając w zgodzie z jej kulturą organizacyjną. W procesie projektowania oraz przeprowadzki do nowego biura Panalpinę wspierał zespół architektów i socjologów Origameo z Grupy HB Reavis.

Wiele firm, których praca opiera się działaniach operacyjnych, nadal ostrożnie patrzy na rozwiązania biurowe, które wykraczają poza przestrzeń biurek pracowników. Jednak i w tym gronie rośnie świadomość pracodawców dotycząca komfortu i zdrowia ludzi, którzy budują sukces ich organizacji. Panalpina to firma o szwajcarskim rodowodzie, pomagająca klientom w zakresie planowania, consultingu oraz wdrażania rozwiązań we frachcie lotniczym, morskim i kolejowym oraz logistyce kontraktowej. W związku z rozwojem, na początku 2017 roku, firma podjęła decyzję o przeprowadzce swojego warszawskiego oddziału, w którym obecnie zatrudnia około 30 osób – jego nową siedzibą stał się biurowiec West Station zrealizowany przez firmę deweloperską HB Reavis tuż przy dworcu Zachodnim.

- Wraz z rozwojem firmy zauważyliśmy, że nasze biuro w Warszawie w pewnych obszarach wymagało ulepszeń. Stworzenie przestrzeni, która umożliwi maksymalnie efektywną pracę oraz przyciągnie nowe talenty, okazało się sporym wyzwaniem. Dlatego zdecydowaliśmy się, że w procesie tym pomogą nam eksperci – mówi Wojciech Gułaj, szef biura Panalpina w Warszawie.

W planowaniu i aranżacji nowego biura Panalpinę wspierała firma Origameo wchodząca w skład Grupy HB Reavis. To zespół architektów, socjologów oraz konsultantów biznesowych, specjalizujący się w tworzeniu układu przestrzennego i designu biura na podstawie badań prowadzonych wśród pracowników danego najemcy.

- Rozwiązania, które oferujemy to połączenie wizji klienta, wniosków z badań i obserwacji uczestniczących oraz naszej wiedzy z obszaru projektowania, psychologii i badań społecznych. W tym konkretnym przypadku, naszym atutem była też znajomość budynku. West Station to dzieło naszych kolegów i koleżanek z tej samej organizacji – mówi Anna Duma, Workplace Consultant w Origameo.

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA