PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowe centrum finansowo-księgowe w Malta Office Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 lis 2012 21:11

Nowe centrum finansowo-księgowe w Malta Office Park

Niemiecki koncern Carl Zeiss wynajął 1 tys. mkw. w Malta Office Park - inwestycji biurowej zrealizowanej przez Echo Investment w Poznaniu.

REKLAMA

W Malta Office Park firma Carl Zeiss ulokuje swoje centrum finansowo-księgowe. Pracę znajdzie tam około 100 osób.

Carl Zeiss to czołowy światowy producent profesjonalnej optyki. Grupa obejmuje 16 zakładów produkcyjnych, z czego 6 w USA, Meksyku, na Węgrzech i na Białorusi. Mając prawie 40 własnych spółek - córek, zajmujących się zbytem i ponad 100 przedstawicielstw grupa jest obecna na całym świecie. W Polsce Carl Zeiss działa od 10 lat.

Malta Office Park to zlokalizowany w Poznaniu nowoczesny park biurowy składający się z sześciu budynków, oferujących łącznie blisko 31 tys. mkw. powierzchni pod wynajem.

Do grona najemców kompleksu należą m.in.: McKinsey, Grant Thornton, Samsung Electronics Polska, Ikea, NextiraOne, Altkom Akademia, Data System Group, Mentor Graphics, Tebodin, Roche Polska, AXA, Lexum, Medicover, Ogicom, Pramerica Życie, Allianz, Martela, OCE Poland, Sygnity, Raiffeisen, Żagiel, Eaton Electric, Grenkeleasing, Panorama Finansów, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorstw, Kennametal, IFS.

Realizacja Malta Office Park rozpoczęła się w sierpniu 2007 roku. Inwestycję zrealizowano w trzech etapach. I etap (dwa 5-kondygnacyjne budynki) zakończono w grudniu 2008 roku. Na początku IV kwartału 2010 roku uzyskano pozwolenie na użytkowanie II etapu (dwa 5- i jeden 6-kondygnacyjny budynek) i rozpoczęto budowę ostatniego budynku, czyli III etapu inwestycji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

  • mivhal 2012-11-28 21:42:04
    nie wiem z czego tu się cieszyc, większośc tych centrów wymagania mają z kosmosu, 3 języki, SAP, Oracle, biegły excel i dyspozycyjnośc od rana do wieczora prawie, a zarobki jak ktos chce 3,5-4 tyś na ręke to nie mieści się w widełkach, współczuje ludziom tam pracującym, zastanówcie się 2 razy zanim podejmiecie w takich centrach pracę

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA