PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowi najemcy w kompleksie Okęcie Business Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 kwi 2012 13:59

W marcu do grona najemców biurowca Corius w Warszawie dołączyły dwie firmy - Amber Gold oraz Polskie Porty Lotnicze, które zajmą łącznie 4600 mkw. powierzchni biurowej.

REKLAMA

Budynek Corius - trzeci w kompleksie Okęcie Business Park - został ukończony w grudniu 2011 roku i dysponuje 8840 mkw. powierzchni biurowej klasy A, wynajętej obecnie w 90 proc.

Biuro Amber Gold w budynku Corius będzie miało powierzchnię 2700 mkw. Najemca wprowadzi się do budynku na początku czerwca.

- Wierzymy, że budynek spełni oczekiwania najemcy, także ze względu na fakt, iż swoja siedzibę otworzą w nim wchodzące w skład grupy Amber Gold spółki z branży lotniczej. Warto podkreślić, iż Corius jest jedynym budynkiem biurowym w Warszawie, oferującym możliwość obserwacji lotniska wprost z okien biura. Stwarza tym unikalne warunki dla najemców z branży lotniczej - mówi Miłosz Michalski z firmy CBRE, wyłącznego agenta pośredniczącego w tej transakcji.

Dodatkowo, 1900 mkw. w budynku Corius wynajęła firma Polskie Porty Lotnicze, która wprowadzi się na początku lipca.

Na liście najemców budynku Corius znajdują się m.in. również takie firmy jak EGIS czy A/S Pandora.

Okęcie Business Park to park biznesowy położony przy ul. 17 Stycznia, w sąsiedztwie Lotniska Chopina w Warszawie. Pierwsze dwa budynki kompleksu (Nothus i Zephirus) powstały w 2008 roku i są aktualnie wynajęte w 100 proc.

Projekt architektoniczny Okęcie Business Park, uwzględniający zarówno naturalne walory otoczenia (staw, tereny zielone), jak i bliskość lotniska, jest dziełem pracowni APA Kuryłowicz & Associates. Inwestycja jest w trakcie procedury uzyskiwania certyfikatu LEED.

Powierzchnia typowego piętra w siedmiokondygnacyjnym budynku Corius wynosi 1434 mkw. Do dyspozycji najemców jest 205 miejsc na parkingu podziemnym oraz dodatkowe naziemne stanowiska postojowe dla gości, kurierów i taksówek.

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA