PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowi najemcy w Platiunium Business Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 gru 2014 11:55

Ledenahall Polska S.A. oraz Efinity Sp. z o.o., tworzące grupę ubezpieczeniowo-technologiczną, zmieniają dotychczasową siedzibę. Na początku II kwartału 2015 roku spółki przeprowadzą się do biurowca Platinium II wchodzącego w skład kompleksu biurowego Platinium Business Park.

REKLAMA

Nowe biuro Grupy Leadenhall będzie się mieściło na 4 piętrze biurowca i zajmie powierzchnię ok. 750 mkw. Podczas transakcji najemcę reprezentowali eksperci z firmy doradczej Vertigo Property Group a właściciela kompleksu firma AIG/Lincoln Polska.

Leadenhall Polska S.A. działa jako Lloyd's Coverholder tworząc i dystrybuując w Polsce wyspecjalizowane produkty ubezpieczeniowe plasowane w Lloyd's, najstarszej instytucji ubezpieczeniowej na świecie. W ofercie Leadenhall znajdują się obecnie ubezpieczenia na życie, utraty dochodu w następstwie nieszczęśliwych wypadków i chorób, OC zawodowe oraz OC zarządu. Spółka działa od 2009 roku współpracując z blisko 800 podmiotami z branży pośrednictwa ubezpieczeniowego.

Efinity Sp. z o.o. jest spółką informatyczną wyspecjalizowaną we wdrażaniu systemów informatycznych własnej produkcji wykorzystywanych do wsparcia dystrybucji ubezpieczeń. Efinity powstała w roku 2002 i przez pierwsze lata koncentrowała się na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych w Polsce. W roku 2010 Efinity dostarczyła system dla Leadenhall, a od roku 2012 eksportuje swoje usługi - systemy Efinity są obecnie wykorzystywane w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii.

Zmiana dotychczasowej lokalizacji powodowana jest dynamicznym rozwojem firmy, sukcesywnym zwiększaniem skali działalności i liczebności zespołu oraz udoskonalaniem usług i produktów.

Zlokalizowany przy zbiegu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej kompleks Platinium Business Park składa się z pięciu budynków biurowych klasy A o łącznej powierzchni najmu wynoszącej blisko 55 tys. mkw. Platinium Business Park II to obiekt z 2008 r. Na siedmiu kondygnacjach dysponuje około 9000 mkw. powierzchni najmu. Od 2012 r. właścicielem pięciu budynków w ramach parku biurowego jest Grupa Allianz Real Estate.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA