PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy gracz zapowiada kolejne inwestycje

  • Autor: propertynews.pl
  • 06 maj 2015 12:31

Nowy gracz zapowiada kolejne inwestycje Jason M. Lucas, dyrektor zarządzający, Amstar

Na polskim rynku nieruchomości pojawił się nowy gracz – Amstar. Fundusz zaczyna od mieszkań dla najbogatszych, ale jego dyrektor zarządzający, Jason M. Lucas zapowiada też inwestycje w inne sektory.

REKLAMA

Amstar to firma prowadząca inwestycje na rynku nieruchomości biurowych, mieszkaniowych, handlowych, hotelowych i przemysłowych, która obecnie zarządza aktywami o wartości ponad 2,4 mld USD. Swoją działalność w Polsce fundusz rozpoczął od wieżowca Złota 44 w Warszawie, którego budowę dokończy wspólnie z BBI Development.

- Wejście do Polski planowaliśmy od 3-4 lat. Sektorem mieszkaniowym zainteresowaliśmy się na poważnie ze względu na europejski trend, wskazujący na migrację mieszkańców z obrzeży miast do ścisłego centrum. Złota 44 była naturalnym wyborem – budynek najwyższej jakości, niemal ukończony, w atrakcyjnej lokalizacji i zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda – mówi Jason M. Lucas. Dodaje, że Złota 44 jest odzwierciedleniem silnego potencjału gospodarczego Polski i potrzeb stale rosnącej grupy zamożnych Polaków.

- W kręgu naszego zainteresowania leżą dalsze inwestycje w Polsce. Oczywiście w tej chwili jesteśmy skupieni na finalizacji projektu Złota 44, ale nad Wisłą dostrzegamy duże możliwości inwestycyjne i wykorzystamy je w odpowiednim czasie – podkreśla szef funduszu Amstar. - Inwestujemy we wszystkie główne segmenty nieruchomości. Oprócz rynku mieszkaniowego rozważamy także możliwość zaangażowania się w sektory biurowy, handlowy i przemysłowy – wylicza.

W jego opinii Polska jest jednym z krajów, które w Europie, na przestrzeni ostatnich 25 lat, odniosły największy sukces, a Złota 44 jest pierwszą z wielu inwestycji, które fundusz zrealizuje w naszym kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA