PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy kapitalizm – ale jaki? Przemysław Krych o tym, co ma rynkowy sens

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 kwi 2017 15:00

Przemysław Krych, prezes zarządu Griffin Real Estate, weźmie udział w IX Europejskim Kongresie Gospodarczym, w sesji "Nowy kapitalizm – ale jaki?", zaplanowanej w dniu 10 maja 2017 r., 12.30-14.00.

REKLAMA

- W czasie Europejskiego Kongresu Gospodarczego będzie mówić o tym, co to jest nowy kapitalizm. Uczono nas w szkole, co to jest demokracja socjalistyczna, centralizm demokratyczny, ja się boję takich przymiotnikowych określeń, więc to będzie na pewno ciekawa dyskusja. Będę prezentował raczej pozycję polegająca na tym, by nie wymyślać nowych przymiotników, tylko koncentrować się na tym, co ma rynkowy sens - mówi Przemysław Krych.

Ratujmy kapitalizm przed nim samym? – próba diagnozy. Liberalna doktryna gospodarcza w ogniu krytyki. Jeśli nie rynek i wolność gospodarcza, to co? Wzrost nie za wszelką cenę – w poszukiwaniu równowagi. Odpowiedzialny rozwój w nowym kontekście. Społeczne obowiązki gospodarki: środowisko, zdrowie, etyka. Migracje i kryzysy a rynek pracy w Europie. Nowe odpowiedzi na tradycyjne pytanie: ile państwa w gospodarce? Państwo jako regulator, kreator polityki gospodarczej, właściciel firm i inwestor – co na to wolny rynek? Rola sektora prywatnego w rozwoju rynku i gospodarki. Pomysł, który zmienia świat – kreatywna siła w gospodarce i życiu społecznym. Misja a zysk – pozorne sprzeczności? Rola lidera we współczesnych organizacjach biznesowych: osobowość i standard etyczny, decyzje i ich konsekwencje - o tym będą rozmawiać prelegenci sesji, a wśród nich poza Przemysławem Krychem, będą m.in.: Brunon Bartkiewicz, prezes zarządu, ING Bank Śląski SA oraz Zbigniew Jakubas, właściciel, Grupa Kapitałowa Multico.

Pełna agenda sesji: www.eecpoland.eu

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA