PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Nowy pomysł na państwowego dewelopera

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 lip 2016 10:51

Nowy pomysł na państwowego dewelopera Grzegorz Kołodziejek i Jan Paweł Kamas

Już niebawem firma Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat ogłosi nową strategię - zapewnia w rozmowie z Propertynews.pl zarząd dewelopera. - Budujemy doświadczenia, na bazie których stworzymy strategię, ale to wymaga czasu - tłumaczy Grzegorz Kołodziejek, prezes spółki.

REKLAMA

Kiedy możemy spodziewać się nowej strategii?

Grzegorz Kołodziejek: To perspektywa kilku miesięcy. Zbieramy doświadczenia związane z funkcjonowaniem punktów handlowych, oceniamy perspektywy dalszej współpracy i działalności w tym miejscu. Dopiero wtedy odpowiemy na pytanie – w jakim kierunku powinien pójść CBF „Nowy Świat”? Budujemy doświadczenia, na bazie których stworzymy strategię, ale to wymaga czasu.

Czy myślą Panowie o poszerzeniu działalności spółki na większy obszar? Mówię tu np. o rewitalizacjach innych budynków należących do skarbu państwa...

Jan Paweł Kamas: Jest za wcześnie, by mówić o dalszych kierunkach rozwoju. Budujemy strategię zarówno dla nieruchomości, jak i dla spółki. Rynek jest konkurencyjny, zarówno w przypadku powierzchni biurowych, jak i handlowych. Staramy się stworzyć unikatowy produkt i skorzystać z doświadczeń naszych pracowników, które zdobyli przy zarządzaniu oraz realizacji nowej inwestycji. To stworzy podwaliny do dalszego rozwoju spółki.

Już niebawem cały wywiad tylko na Propertynews.pl!

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA