PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

O nowych trendach w aranżacji biur na 4 Design Days

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 lut 2017 10:27

O nowych trendach w aranżacji biur na 4 Design Days 4 Design Days

W dniach od 16 do 19 lutego 2017 roku 4 Design Days już po raz drugi będzie gościł architektów, projektantów, deweloperów i inwestorów. Sukces pierwszej edycji pokazał, jak ważne dla branży jest nowe forum wymiany opinii, doświadczenia oraz prezentacji najnowszych rozwiązań w projektowaniu. Podczas tegorocznego wydarzenia Mikomax Smart Office przedstawi swoje topowe produkty, w tym najnowsze odsłony systemu #Hush: wersję Phone i Closed oraz biurko Stand Up RAM.

REKLAMA

Przedstawiciele firmy wezmą także udział w panelach dyskusyjnych, podczas których zaprezentowane zostaną m.in. wnioski z pierwszego w Polsce projektu badawczego poświęconego smart workingowi.

Za sprawą drugiej edycji 4 Design Days Katowice staną się polską stolicą designu. Twórcy tej imprezy dostrzegli dynamiczny rozwój polskiego wzornictwa i chcą wspierać projektantów oraz rodzime firmy, prezentując ich dorobek oraz rozwiązania doceniane w kraju i na świecie. 4 Design Days to m.in. panele dyskusyjne, prezentacje, konkursy, wystawy i wernisaże w przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Przedstawiciele Mikomax Smart Office wezmą udział w dwóch panelach dyskusyjnych. 16 lutego prezes Janusz Mikołajczyk, będzie uczestniczył w dyskusji Forum Branży Meblarskiej „Krzesło biurowe niejedną ma formę”, a Zuzanna Mikołajczyk, dyrektor ds. Handlu i Marketingu oraz członek zarządu firmy, tego samego dnia, podzieli się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami w ramach dyskusji „Ach, ci millenialsi… Jak projektować dla pokolenia nowoczesnych technologii”. Oba tematy dotykają kwestii zmian w organizacji przestrzeni biura i wyzwań, które stoją przed projektantami, także w kontekście ewolucji sposobu wykonywania obowiązków służbowych, korzystania z miejsca pracy oraz wymagań przedstawicieli nowych generacji pracowników.

 – Nasza firma od wielu lat obserwuje nowe trendy w aranżacji biur i staliśmy się częścią tych zmian. Obecnie nurtem, który nabiera coraz większego znaczenia na rynku pracy jest smart working.We współpracy z ABSL przygotowaliśmy pierwszy w Polsce projekt badawczy poświęcony temu zagadnieniu, którego efektem jest opublikowany na początku roku przewodnik dla przedsiębiorców, planujących wdrożyć ten sposób zarządzania w ramach swojej organizacji. Smart working to nowy model biznesowy, który zakłada większą elastyczność pracy zatrudnionego, co docelowo przekłada się na lepszą efektywność i zadowolenie. Jednym z ważnych elementów tej koncepcji jest przestrzeń biurowa, która zyskuje dodatkowe funkcje obok podstawowych. Rozwój nowych technologii oraz zmiana pokoleniowa kształtuje inny typ pracownika i jego potrzeb, co musi mieć swoje odzwierciedlenie w przestrzeni biurowej. W realizacjach odpowiadamy na te wymagania proponując specjalne strefy do pracy dla jednostek lub kameralnych zespołów zgodnych z zasadami ergonomii - przekonuje Zuzanna Mikołajczyk, Mikomax Smart Office

– Nasze stoisko na 4 Design Days będzie się wpisywało w ideę smart change, która zakłada, że dostosowanie biura do zmieniających się potrzeb firmy czy nadanie przestrzeni nowych zastosowań, nie oznacza rewolucji. Może być zrealizowane poprzez wprowadzenie przemyślanych i wielofunkcyjnych rozwiązań. Prezentowane projekty nadają znaczną elastyczność, która jest jednym z fundamentów smart workingu. Funkcjonalność i indywidualizm są kluczem do myślenia o przestrzeni pracy, jako miejsca dynamicznego, gotowego do ewolucji w zależności od potrzeb użytkowników - dodaje.

Rozwiązania, które będą prezentowane w ramach 4 Design Days przez Mikomax Smart Office to projekty z rodziny #Hush, Stand Up czy Packman. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA